Мирослава Мацько гідно представлятиме Стебник в обласній раді

13.10.2015 | Filed under: Публікації

Триває передвиборча кампанія і ми продовжуємо знайомити наших читачів з людьми, які є новими в політиці.

Мирослава Володимирівна Мацько – завідувач ЛОР-відділення Стебницької міської лікарні, лікар з великим стажем роботи, прекрасний спеціаліст, чий життєвий досвід допоможе вирішувати на рівні області багато питань, пов’язаних з охороною здоров`я.

Чи підтримують медики Дрогобиччини рішення Мирослави Мацько балотуватися в обласну раду? Про це запитуємо начальника відділу охорони здоров`я Дрогобицької міської ради Андрія Шевкенича.

– Я знаю Мирославу Володимирівну вже понад двадцять років, ще відтоді, коли працював головним лікарем Дрогобицького району. Вона тоді працювала в ЛОР-відділі. 14 років вона є моєю підлеглою – скільки часу я очолюю відділ охорони здоров`я. Знаю її тільки з позитивної сторони.

ЛОР-відділ у Стебницькій міській лікарні завжди вирізнявся високопрофесійними спеціалістами. Цей відділ обслуговує практично всю територію Дрогобиччини – міста Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав, а також Східницю та весь Дрогобицький район. Це понад 300 тисяч чоловік.

Коли написав заяву на звільнення попередній завідувач цього відділення Захарко Ярослав Іванович, то в нас були певні побоювання, бо ми цим були заскочені. Та призначивши Мирославу Володимирівну завідуючою ЛОР-відділення, ми побачили, що вона не тільки не опустила рівень надання медичної допомоги, а навіть дещо підняла.

Вона включила всі резерви для того, щоб навести там господарський лад. Відділення відремонтоване, воно ошатне, видно, що керує відділенням жінка.

Так що Мирослава Володимирівна не підвела. Вона як спеціаліст – із серйозним стажем роботи. Як людина – то їй і характеристик давати не потрібно. Бо про неї гарно відгукуються і її пацієнти, і працівники відділення. Якщо коротко – то це справжня патріотка і дуже хороша людина. Тому я тільки за те, щоб така людина представляла місто Стебник у Львівській обласній раді.

– Андрію Івановичу, що пані Мирослава зможе зробити в обласній раді?

– Я думаю, що пріоритетом для неї буде охорона здоров`я на нашій території. Тому думаю, що вона працюватиме в комісії з питань охорони здоров`я. Гадаю, що там вона знайде себе, покаже з найкращої сторони.

Це дуже важливо – мати своє лобі в обласній раді, на рівні області. А вона вміє домовлятися, вміє йти на компроміс, але завжди добивається свого. Тому від того, що Мирослава Володимирівна стане депутатом обласної ради, виграє і Стебник, і охорона здоров`я Дрогобиччини.

– А які проблеми медичної галузі нашого краю є найболючішими?

– Болючою точкою є медичне обладнання. Зробивши аналіз довготривалості роботи медобладнання, ми дійшли висновку, що зношеність на рівні 70%.

Ті зусилля, які прикладали ми (і я особисто) по заміні дихальної апаратури, наркозної апаратури, інкубаторів для новонароджених, можуть бути більш ефективними, якщо будемо мати свого представника в обласній раді.

Є багато інших проблем – і трансфери, і оптимізація, про них можна говорити дуже багато, я б зайняв Ваших півдня…

– Андрію Івановичу, Ви теж йдете в депутати?

– Так, ми з п. Мирославою йдемо від партії «Солідарність». Вона – до обласної ради, я – в Дрогобицьку міську раду.

– Чому саме від «Солідарності»?

– А скажіть мені, будь ласка, на кого ще орієнтуватися? Є мегапартії, які діють вже протягом багатьох років, а є такі, які як Гриць з конопель вискочили тільки напередодні виборів.

Я за те, що має бути відповідна вертикаль – від Києва і аж до сільської ради. Тоді буде порядок в державі, тоді будуть зважені і виважені рішення, тоді буде відповідна робота, буде показник.

Крикунів зараз розвелося достатньо, які критикують всіх, не зробивши нічого. Критиканства море, і найбільше критикують ті партії, які «вискочили» під ці місцеві вибори, які зареєстровані два-три тижні тому. Лозунг цих партій: «Ніщо мене не робить таким святим як чужий гріх»…

***

Після розмови з Андрієм Шевкеничем стало зрозуміло – Мирослава Володимирівна Мацько користується великим авторитетом не лише серед пацієнтів та підлеглих, її поважають колеги, до її думки прислухається керівництво. Стебничани мають унікальну можливість мати в обласній раді людину, котра є співчутливою, високопрофесійною, котра зможе допомогти місту. Щоб мати такого депутата, потрібно тільки одне – 25 жовтня зробити правильний вибір.

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 1 434 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви