На дороги Дрогобиччини – 35 млн грн.

21.06.2019 | Filed under: Новини

Як інформує депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, вчора, 20 червня, відбулося чергове засідання профільної комісії ЛОР з питань дорожнього господарства, на якій було затверджено попередній розподіл коштів на ремонти доріг області в сумі 370 млн. грн. Дрогобиччина отримала 35,15 млн грн. В містах регіону за кошти обласного бюджету будуть проведені ремонти вулиці Володимира Великого в Бориславі (500 тис. грн.), вул. Залісся в Дрогобичі (300 тис. грн.), та інші.

Як повідомив депутат Стебницької міської ради Іван Асафат, завдяки неодноразовому зверненню Стебницької міської ради та присутності міського голови Петра Старосольського, отця Володимира Лужецького і представників депутатського корпусу на засіданнях комісії було прийнято рішення про виділення коштів на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Дрогобицькій в сумі 3 млн. грн. та ремонт дороги Стебник-Трускавець в сумі 2 млн. грн.. Також з місцевого бюджету передбачається виділення коштів в сумі 1 млн. грн. на співфінансування капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Дрогобицька в Стебнику.

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви