На робочій нараді з залізничниками обговорено важливі для Трускавця питання

16.06.2020 | Filed under: Новини

Тему відновлення залізничного сполучення до Трускавця та інші важливі питання обговорювали сьогодні, 16 червня, на робочій зустрічі міський голова А. Кульчинський, керівництво виробничого структурного підрозділу «Львівська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (В. Жемела, Н. Вахрамеєва) та начальниця залізничної станції Трускавець І. Селіванчик. Про це інформує пресслужба Трускавецької міської ради.

Залізничне сполучення відновлять відразу ж, як на це дасть дозвіл обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБіНС). Сторони надіються, що це буде в другій половині червня ц.р. Нагадаємо, що через карантин в зв`язку з епідемією коронавірусу залізничне сполучення на Львівщині відсутнє вже три місяці.

Окрім відновлення залізничного сполучення було обговорено інші важливі питання: компенсаційні виплати для АТ «Укрзалізниця» за пасажирів-пільговиків, залізничне сполучення Львівщини з Південно-Східною Польщею, занедбані приміщення у власності «Укрзалізниці».

Міський голова Андрій Кульчинський підняв важливе питання запровадження нової залізничної гілки «Сянок-Хирів» між Польщею та Україною як важливого фактору пожвавлення розвитку Карпатського регіону взагалі та курортів Львівщини зокрема. Цю ідею підтримують і залізничники, але для її реалізації потрібно ще розуміння в Уряді.

Сторони домовилися про подальшу співпрацю.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви