На засіданні госпітальної ради Львівського госпітального округу говорили про відтік кадрів та пріоритети

17.10.2019 | Filed under: Публікації

Вчора, 16 жовтня, у Львові відбулося засідання госпітальної ради Львівського госпітального округу. Воно проходило в приміщенні департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА. Участь в засіданні взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. Від Трускавця на госпітальній раді були присутні міський голова Андрій Кульчинський та головний лікар міської лікарні Ігор Стасик.

Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я,сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Під час свого виступу заступник голови ЛОДА Іван Собко наголосив на необхідності забезпечення закладів охорони здоров’я належною матеріально-технічною базою.

– Попри всі труднощі, необхідно створити такі умови, щоб не відбувався відтік медичних кадрів за кордон, а ми були горді з того, що живемо у Львівській області, – зазначив Іван Собко.

Т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров`я ЛОДА Андрій Васько презентував аналіз перспективної мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ) І-ІІ рівнів області, який був проведений Світовим Банком та USAID. Між іншим, говорили про критерії визначення мережі, зону доступності, наскільки лікарня працює в статусі лікарні інтенсивного лікування. Також було обговорено тему моделювання варіантів вибору БЛІЛ у Львівському ГО.

Про головні функції НСЗУ та умови співпраці з закладами охорони здоров`я розповіла директор Західного регіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

– Головна функція – це стратегічні закупівлі, контрактування, контроль за виконанням умов договору з надавачами медичних послуг. На сьогоднішній день з восьми мільйонів законтрактованих закладів охорони здоров’я України – 2 мільйони у Львівській області. Стан автономізації закладів спеціалізованої допомоги у Львівській області становить 78,1%, що є дуже високим показником. Хочу відмітити, що пріоритетними напрямками на 2020 рік будуть: медична допомога при пологах та допомога новонародженим у неонатальному періоді, медична допомога при інфаркті міокарда та при гострому мозковому інсульті, а також рання діагностика найбільш поширених онкологічних захворювань», – сказала Мар’яна Возниця.

В.К., за матеріалами пресслужби Львівської ОДА

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви