Начальник трускавецької міліції заспокоює

04.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

3 лютого в ефірі трускавецького міського радіо начальник Трускавецького МВ УМВСУ у Львівській області Іван Маліш прокоментував події навколо ситуації в курортному парку. Нагадаємо, що влада міста розпочала справжню війну із стихійною торгівлею в парку, жертвами якої стають беззахисні, малозабезпечені пенсіонери, інколи інваліди, які підробляють собі на хліб. Іван Петрович зауважив, що міліціонери поводяться дуже гуманно, вони по закону мали б доставляти в суд всіх порушників, але часто не роблять цього з огляду на вік стареньких бабусь, які там торгують. Водночас Іван Петрович висловив впевненість, що цю проблему буде вирішено найближчим часом і торгівці отримають місця на ринках.

Висловити свій протест діями трускавецької влади прийшли у понеділок, вівторок та середу особи, які торгують у парку, се6ред них, всупереч запевненням міської влади – багато трускавчан, а також мешканці Стебника та навколишніх сіл, а не тільки люди із Закарпаття та Гуцульщини, як це намагаються подати провладні ЗМІ. Мер Руслан Козир мав зустріч із цими людьми, але не зрозумів їх до кінця, консенсусу не було досягнуто. Вчора, в четвер, 3 лютого, це питання розглядалося на комісії.

А до теми подаємо лист розпачу, який надійшов на нашу електронну скриньку, уривки з нього вже публікувалися в обласних ЗМІ.

«Добрий день, шановна редакціє! Хочу висловити своє невдоволення діями нової влади на рахунок торгівлі в парку!!! Адже в теперішній скрутний час люди мають хоча б якусь можливість виживати за рахунок даної торгівлі, а влада забирає в тих людей останнє – шанс вижити!!! Серед тих людей, які там торгують, немає олігархів і багачів, які б могли брати за шалені гроші в оренду магазини, і ніхто з власників базарів не дасть їм за мінімальну плату торгувати в них, а будуть вимагати по повній, і хочу зазначити, що вільних місць на базарах вже немає!!! Я відвідував різні курорти і бачив, що така торгівля існує в місцях великого скупчення людей і все нормально, всі торгують без проблем!!! У нас таке місце курортний парк і якщо таку торгівлю перенести, наприклад, на стебницьке кільце, то результату з такої торгівлі не буде ніякого!!!  Директор парку замість того, щоб слідкувати за порядком в парку, то він з фотоапаратом слідкує за торгашами, а в той час люди ідуть і падають, оскільки дорога не посипана піском!!! Також самим відпочивальникам дана торгівля не заважає, а навпаки, приносить деякі зручності, людина іде по парку і може собі щось необхідне там придбати. До сьогоднішнього дня дана торгівля не заважала нікому, а теперішній владі вона чомусь стала «кісткою в горлі». Перед виборами теперішній мер обіцяв всім людям, які  торгують в парку, що їх ніхто чіпати не буде, що всі будуть торгувати, де зараз ці обіцянки??? Я думаю, що в мера є багато не вирішених питань по місту, то він ними не займається, а взявся за торгівлю і не дає спокійно жити людям і заробити собі на кусок хліба!!! Чесна влада – заможна громада!!! – передвиборчий лозунг Руслана Козира, а зараз його треба переписати на “Заможна влада – бідна і обдерта громада” Стає зрозуміло одне, що багачі, олігархи не розуміють простий бідний і голодний народ,  в  газеті “Джерела Трускавця” пишуть, що «Боротьба за курортний парк продовжується. Втім, перші успіхи вселяють надію: перемога не за горами. Важливо зараз об’єднати зусилля всіх державних, громадських, комунальних організацій»… Але якщо об’єднаються люди, про яких влада не думає, то навряд чи буде перемога не за горами…..

Микола С.»

Власна інформація

(Переглядів 138 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви