Надкаптажні споруди планують перетворити на міні-музеї

24.07.2020 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, в жовтні 2019 року громада Трускавця отримала у власність 15 об`єктів, більшість з яких є важливими елементами самобутності курорту та архітектурної і гідрогеологічної спадщини. Мова зокрема про надкаптажні споруди джерел №6 «Едвард», №7 «Фердинанд», №3 «Броніслава», №11 «Юзя». Таким чином громада стала повноправним власником цих та ряду інших об’єктів, які зараз знаходяться на балансі КП «Парк курортний».

Є задум відреставрувати надкаптажні споруди та облаштувати в деяких із них міні-музеї. Чому не у всіх? Джерело «Юзя» є діючим, в надкаптажній споруді встановлені насоси, які качають воду, тож доступ всередину приміщення для сторонніх осіб небажаний. А от, для прикладу, цікаву туристичну композицію у стилі початку ХХ століття в першу чергу можна облаштувати в надкаптажній споруді джерела «Фердинанд».

Вчора, 23 липня, надкаптажні споруди оглянули радник міського голови Руслан Пристай та краєзнавці Петро Закусило, Микола Іваник і науковий працівник музею історії міста-курорту Марія Курищук. Було обговорено концептуальні речі щодо реставрації об’єктів та їхнього введення в експлуатацію в новій якості. Окрім того на виїзній нараді продовжено дискусію щодо ознакування старих вілл, споруджених в закопанському стилі. Кульмінацією зустрічі стала робоча нарада в готелі «Трускавець 365», на якій обговорювались остаточні варіанти текстів, які будуть розміщені на інформаційних табличках біля вілл.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви