Задум зробити подібний матеріал визрів давно. «За» є багато, адже люди вже давно обговорюють, хто ж має хоча б якісь шанси на успіх по мажоритарних округах у Трускавці, а в кого їх немає і чому. Одні з кандидатів у депутати активні, іноді аж занадто, інших не видно і не чути. Проте було і є кілька «проти» цієї статті, адже можуть ставити під сумнів об’єктивність нашого дослідження. По-перше, сам автор балотується в міську раду від партії «Відродження» (хоча тільки по партійному списку, не по мажоритарці), по друге, він же є довіреною особою кандидата на пост міського голови і відповідно зацікавленою особою. Та все ж про потрібність цієї публікації нам сказало кілька осіб з зовсім різними поглядами, з різних, часто ворожих, політичних таборів.
Кожен з 23 депутатів, яких оберуть по багатомандатному округу, стане депутатом від партії і змушений буде прислухатися до її лінії. Ті ж, кого обере народ по мажоритарних округах, відчуватимуть свою зобов’язаність перед мешканцями того чи іншого мікрорайону, будуть дужче самостійними – хоча партія їх і висунула, але переможуть вони часто своїм авторитетом, власними зусиллями, тому й будуть більш незалежними.
Отже, вашій увазі пропонуємо по три особи – ті, які станом на даний момент (дослідження проводилося до 20 жовтня) мають реальні шанси стати депутатами від того чи іншого округу. Думаємо, що після 31 жовтня більшість з тих, хто стоїть першим в наших списках, стане депутатом Трускавецької міської ради. Проте не виключено, що можуть стати і ті, хто не потрапив у наш список. Дана стаття не є замовною і не носить агітаційного характеру. Біля прізвищ не будемо вказувати політичної сили.
№ 1: Микола Іваник, Сергій Мойсеєв, Вадим Бєляк.
№ 2: Теодозій Сидір, Анатолій Собко, Сергій Мицик.
№ 3: Володимир Павлишин, Віктор Бац, Володимир Новицький.
№ 4: Зоряна Домбровська, Віталій Попадинець, Роман Вальчук.
№ 5: Іван Прохна, Галина Казакова, Орест Бачинський.
№ 6: Петро Шумин, Андрій Кісак, Віктор Морозов.
№ 7: Олександр Кропивницький, Ігор Пілько, Степан Пецюх.
№ 8: Михайло Марфіян, Любомир Поливка, Іван Грушай.
№ 9: Олександр Грищенко, Анатолій Стародуб, Василь Кіндракевич.
№ 10: Людмила Чебаненко, Олександр Ткаченко, Ігор Горічко.
№ 11: Володимир Чуба, Андрій Кульчинський, Олег Карпин.
№ 12: Ігор Стасик, Юстина Когут, Ігор Кекіс.
№ 13: Ігор Гарванко, Анна Бєляєва, Галина Шиманська-Карп’юк.
№ 14: Юрій Алієв, Ігор Ластовецький, Орест Бродович.
№ 15: Андріан Копинець, Михайло Хомич, Микола Рибалов.
№ 16: Володимир Наконечний, Василь Герльовський, Валерій Ченцов.
№ 17: Василь Белз, Олег Габриш, Тарас Уєчко.
№ 18: Василь Петранівський, Юрій Остапчук, Володимир Лаврінок.
№ 19: Михайло Слободян, Наталія Петранич, Богдан Стасишин.
№ 20: Володимир Маринкевич, Віталій Керч, Валентина Бодак.
№ 21: Наталія Пономаренко, Сергій Саранча, Ліліана Шалагіна.
№ 22: Наталія Потічна, Любомир Прокопович, Володимир Чапський.
№ 23: Андрій Степаненко, Юрій Врублевський, Микола Мацько.
Що ж стосується виборів до Львівської обласної ради, то вважаємо, що по верхній частині Трускавця трійка виглядатиме так: Олександр Чебаненко, Ігор Кісак, Микола Федоричак, шанси має і Віктор Жданов, а по нижній – Петро Іванишин, Василь Стечкевич, Павло Гурба, шанси має і Олексій Балицький, хоча це теж виключно аналітика (по обласних депутатах жодного дослідження нами не проводилось). Є дані, що до міської ради Трускавця може потрапити біля 6 – 7 нових політичних сил, серед них – Фронт змін, Партія регіонів, Народна партія, Європейська партія України, УДАР Кличка, натомість окремі з тих політичних сил, які пройшли в раду в 2006, вже до неї не потраплять.
Прохання толерантно вести агітаційну кампанію в останній тиждень перед виборами та спільно докласти всіх зусиль до того, щоб ці вибори були чесними, прозорими, демократичними, а також не піддаватися на провокації, яких, на жаль, побільшало останнім часом. Обираймо достойних.
Володимир Ключак
ТОП коментованих за тиждень