Наша сила – в єдності!

30.08.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Трускавецька громада заявила про своє об’єднання

навколо найбільш потужних політичних сил

«Не допустимо реваншу антиукраїнських сил!» – під таким гаслом у День Державного Прапора України тисячна колона демонстрантів під знаменами «Батьківщини», «Нашої України», «Фронту змін», «Народного Руху України», КУНу та ГО «Рада міста» – пройшла вулицями Трускавця, засвідчивши свою прихильність до цих політичних сил і готовність стати на захист українських національних цінностей.

Піша хода завершилася мітингом-віче біля пам’ятника Тарасові Шевченку. На віче була прийнята спільна декларація про об’єднання націонал-демократичних партій і громадських організацій Трускавця.

Люди, спраглі єдності, психологічно втомлені від політичних чвар радісно вітали прийняття декларації. На знак згоди догори звелися маленькі державні прапорці. Трускавецькій громаді повернули втрачене в останні роки відчуття єдності, усвідомлення власної сили і відповідальності за свою долю, долю міста і долю країни. Віче пройшло на яскравій емоційній хвилі.

Дух загиблих кличе нас до об’єднання

День Незалежності і День Державного прапора – два великі свята, які наближували крізь століття сини і дочки України, що своєю волею, жертовністю творять  незламний дух українського націоналіста. Сьогоднішня Україна потребує нових захисників.

Наш Трускавець потонув у корупції, яка стає чи не найголовнішим, після байдужості, ворогом України. Відсутність єдності призвела до такого явища, як Янукович і Грицак.

31 жовтня відбудеться вирішальна битва за органи місцевого самоврядування. Партія Регіонів намагається на наших теренах взяти владу, вкорінюючи свою українофобську ідеологію і засилаючи своїх людей у збанкрутілі партії. Щоб не дозволити партії Регіонів узурпувати владу, ми повинні убезпечитися від Грицака і його команди. Тільки великим міцним кулаком єдності ми вичистимо місто від нечистоплотної влади. Наш ворог використовує брудні виборчі технології за принципом розділяй і володарюй. Проти нас розповсюджують брехливі листівки, нам відмовляють у виступі на трускавецькому радіо. Наші оголошення про проведення заходів системно зривають, наші газети витягають із поштових скриньок, єдина наша можливість донести до людей інформацію – це живе спілкування.

Час та дух загиблих за Україну кличе нас до об’єднання. Ми мусимо це зробити задля нашого майбутнього. Ми відкриті до переговорів з іншими націонал – демократичними силами.

Руслан Крамар,

«Батьківщина»

Це буде боротьба справ, ідей і принципів.

Сьогодні ми зібралися, щоб засвідчити, що шануємо наші прапор, державу і незалежність. Ми зібралися, щоб засвідчити: тільки в єдності ми непоборні. Мені випало щастя бути на київському Майдані, коли державний прапор заносили до Верховної Ради, я мав щастя доторкнутися до нього. Важко було повірити, що тоталітарний режим ще не все українське в нас убив. Чому нам вдалося це зробити 19 років тому? Тому що ми не ділилися на правильних і не правильних, а всі разом  здобували незалежність і її символи – прапор і гімн. Чому так сталося, що перед 20 річницею ми говоримо про загрозу незалежності? Тому що нас роз’єднали чвари і амбіції. Сьогодні ми тут, у Трускавці, де фактично починався демократичний рух Дрогобиччини, хочемо знову показати, як треба гуртуватися. Звичайно, на виборах ми будемо домагатися вашої прихильності. Але ми будемо вести чесну боротьбу. Це буде боротьба не компроматів, а боротьба справ, ідей і принципів. Тільки так можна утвердити незалежність, тільки так ми зробимо, щоб влада у Трускавці була направду українська, і щоб ми, зібравшись на 20 річницю незалежності, подякували один одному за те, що зуміли не допустити реваншу антиукраїнських сил.

Ігор Пілько,

«Наша Україна»

Ніхто не забезпечить нам єдності, крім нас самих.

Наш синьо-жовтий стяг, що об’єднував завжди українців для захисту своєї Вітчизни, сьогодні кличе нас знову до об’єднання задля розбудови справді української  України.

Жодна із націонал-демократичних сил в нашій державі самостійно не зможе забезпечити гідне майбутнє українському народові. То ж ми маємо єднатися. Держава буде такою, якою ми її створимо. Ситуація останнім часом змінилася. Реваншу прагнуть антиукраїнські сили – то ж не личить політичним партіям дбати за свій імідж та керуватися виключно своїми партійними чи особистісними інтересами. Сьогодні ми маємо зосередитися на консолідації націонал-демократичних сил, обумовити спільні позиції і висунути узгоджених  кандидатів на посаду міського голови та кандидатів в депутати, щоб достойно, чесно провести вибори до місцевих рад, попередити фальсифікації і захистити інтереси трускавецької громади. Кожен при цьому має замислитися над тим, що ніхто не побудує нам заможну державу, ніхто не забезпечить нам єдності, крім нас самих. Кожен особисто має долучитися до цієї справи. Якщо ми це зробимо, попереду на нас чекає щасливе майбутнє.

Валентина Бодак,

«Фронт Змін»

«Лупайте сю скалу…»

Ми стоїмо біля пам’ятника Батькові української Нації Тарасові Шевченку. Як не згадати його слова: «Обніміться ж, брати мої…». І сьогодні, як і багато років тому, наш Великий Тарас молить нас і благає обнятися, об’єднатися і боротися. Ми мусимо нарешті почути ці благання.

Досить вже нам уроків, з яких не робляться висновки. Єдина причина, через яку ми, як народ України, як жителі нашого міста – Трускавця, раз у раз програємо і потерпаємо – це роз’єднаність. Тому я радий, що таке об’єднання нарешті відбулося.

Зараз для України – важкі часи. Нас усіх поставлено на грань виживання – всіх: пенсіонера, молоду сім’ю з дітьми, приватного підприємця, шкільного вчителя… Кожен думає, як вижити, як забезпечити своїй сім’ї гідне людини життя. Але саме тепер треба нам бути разом, аби поставити заслін цій навалі на все українське: на нашу мову, історію, державність. Як сказав наш краянин, наш вічний революціонер, Іван Франко, «Лупайте сю скалу»: скалу байдужості, шахрайства, підступу, брехні, злодійства.

Шануймо наш Державний прапор – нашу святиню, бережімо його честь. Бо честь прапора – це честь нашого народу. Маючи в руках цей стяг, ми маємо надію, що Україна житиме вічно.

Руслан Козир,

голова правління ГО «Рада міста»

Українська доля буде щасливою

Кожна нація, яка хоче, щоб її у світі поважали, має любити свою мову, культуру, знати свою історію і поважати свої символи. Прикро, коли сьогодні, на двадцятому році незалежності до нас приїжджають московські священики і говорять, як нам називати вулиці, прикро те, що людину-українофоба ставлять керувати Інститутом національної пам’яті, що встановлюють пам’ятники Сталіну, Катерині ІІ та іншим катам українського народу. Особливо прикро, що ми обрали неукраїнського президента.

Наші лідери на президентських виборах поборювали самі себе, а програла Україна. Реванш не повинен прийти в Галичину. Щоб Україна жила вічно, нам потрібне вміння домовлятися і об’єднуватися.

У переддень свята Незалежності бажаю всім віри, що українська доля буде щасливою, і до влади прийдуть справжні українці – не тільки за прізвищами, а й за духом, за своїми справами.

Ігор Ластовецький,

КУН

Неосяжність величі свята Незалежності

Прапор наш – це дух козацтва, дух свободи. Цей прапор кличе нас на подвиги й звитяги. Державність нам дається важко, і у багатьох людей свято Незалежності викликає двояке відчуття: з одного боку – неосяжність величі, а з іншого – апатія і зневіра. Очевидно, щось не так ми робили 19 років, якщо сьогодні топчуться наші ідеали, наша мова, наші Герої, руйнується українська освіта… Таке враження, що включено величезний пилосос, який витягає з нас усе українське, мало того, позбавляє нас достатку, пропонуючи натомість подачку у формі субсидії.

Сьогодні ми повинні мати готовність стати плече в плече на захист своєї родини, своїх дітей, на захист наших українських цінностей – тільки разом ми переможемо.

Нам пропонують війну – міжконфесійну, міжнаціональну, війну схід-захід. Такі технології ми чуємо з уст наших імперських братчиків. Тоді як на сході вже збагнули підлість і підступність цієї влади, яка обіцяла опустити ціни на газ, натомість підняла їх удвічі. Ті, хто привів цю владу, мають нести з нею співвідповідальність.

Андрій Корнат,

голова Львівської крайової організації «Народний Рух»

Підготувала Валентина Гук

Декларація

про об’єднання націонал-демократичних партій

Результати останніх виборів Президента свідчать про те, що основною бідою українського суспільства є роз’єднаність політиків, їхня нездатність відкинути особисті амбіції заради досягнення спільної мети.

В умовах, коли загроза існуванню держави стала, як ніколи, реальною з часу здобуття незалежності України, трускавчани повинні сказати своє вагоме слово на захист української державності. Ми разом маємо протистояти наступу на національні цінності, на спробу знищити пам’ять про жертви голодомору, не допустити витіснення української мови з усіх сфер життя, дати рішучу відсіч ворогам України у владі.

Ми усвідомлюємо свою відповідальність за майбутнє Трускавця, тому заявляємо про наступне:

–          На майбутніх виборах до місцевих рад ми об’єднуємо свої зусилля для того, щоб забезпечити чесні, прозорі, справедливі вибори.

–          Ми засвідчуємо, що не використовували і не будемо використовувати нечесні методи передвиборчої боротьби і закликаємо трускавчан дати рішучу відсіч брудним політичним технологіям та фальсифікаціям, які застосовувались опонентами на попередніх виборах.

–          Ми заявляємо, що майбутні вибори будуть для нас змаганням зроблених справ, пропозицій та ідей для розвитку та процвітання Трускавця.

–          Ми зробимо все для того, щоб в міську раду пройшли патріотичні сили, які відстоюють принципи національної української державності.

–          Ми докладемо всіх зусиль для висунення єдиної кандидатури на посаду міського голови.

Не допустимо реваншу антиукраїнських сил в місті Трускавці!

(Переглядів 202 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви