Руслан Крамар відносно виборчої кампанії

30.08.2010 | Filed under: інтерв’ю, Найкраще

За декілька днів в Україні стартує  кампанія по виборах депутатів місцевих рад та міськиг голів. З приводу підготовки, позиції та дій в цьому процесі Трускавецької міської організації партії „ВО” Батьківщина” ми розмовляємо з її головою Русланом Крамаром.

23 серпня на урочистостях з нагоди Дня Прапора булу озвучена декларація про спільні дії націонал-демократичних сил та висування єдиної кандидатури від них на посаду міського голови. Що мається на увазі спільні дії і коли та яка  кандидатура  на посаду голови міста буде запропонована трускавчанам?

Під спільними діями я маю на увазі те, щоб по партійних списках були змагання справ та ідей, а не компромату. На мажоритарних округах ми не повинні допустити перемоги кандидатів в депутати від українофобських партій та ставлеників діючої влади, які будуть використовувати адміністративний та матеріальний ресурс. Для цього націонал-демократичні сили повинні висунути трускавчанам одну, узгоджену кандидатуру, яку запропонують нам самі мешканці округу. Такий механізм є. Для скептиків хочу сказати, що нам пророкували розкол ще місяць назад але діла свідчать, що в важливих питаннях міста у нас є спільна позиція, ми робимо спільні заяви і хочу запевнити трускавчан, що у нас буде спільна позиція і по висуванню депутатів на мажоритарних округах.

Що стосується висування спільної, узгодженої кандидатури на посаду міського голови, то тут у партії „ВО” Батьківщина” наступна позиція. Ми вважаємо, що показати і розкрити свій розвиток міста має право кожний кандидат від націонал – демократичних сил. За  певний період до виборив провести загальне опитування, кого з нас трускавчани хочуть бачити міським головою і після того урочисто підтримати цю кандидатуру.

Крім питання кандидатів в депутати і кандидата на міського голову треба згуртуватися навколо роботи територіальних та дільничних виборчих комісій з метою уникнення фальсифікацій та судової тяганини. Тих, хто думає знову «хитрувати» на виборах хочу попередити, що наш синьо-жовтий прапор може перетворитися на червоно-чорний і наслідки фальсифікацій та брудних технологій  будуть не такими як у 2004 році.

Ви навіть не уявляєте в якій паніці дехто спостерігає за об’єднавчими процесами. З уст так і просяться слова „В єдності сила народу, Боже нам єдність подай”.

На якого виборця розраховує партія „ВО” Батьківщина”?

На думаючого і національно свідомого. На тих, хто розуміє, що за кілограм макарону чи солодкий стіл або тимчасовий бізнес-проект не продається майбутнє їхніх дітей і внуків. Ісус Христос говорив до учнів, що за нього говорять його діла. Ми вважаємо, що по ділах треба приймати рішення, а не по красиво сказаних словах, пустих обіцянках і пам’ятати, що за безкоштовний сир мишка віддає найдорожче – своє життя.

Дайте характеристику основним кандидатам на посаду міського голови.

На мою думку в місті політичними силами можуть бути запропоновані такі достойні кандидатури: Руслан Козир,  Євген Юник, Юрій Яворський, Андрій Кульчинський, Богдан Матолич, Ігор Пілько і я, Руслан Крамар.

Руслан Козир – це амбітна, сповнена енергії людина. Він успішно реалізував себе як підприємець і тепер хоче послужити рідному місту. Варто уваги те, що він за свої зароблені, а не вкрадені чи в когось випрошені, кошити готовий спорудити в місті пам’ятник Степану Бандері. За Р. Козира місто буде в постійному русі і розвитку.

Євген Юник – досвідчений лікар, депутат трьох каденцій, сильний адміністратор, поміркований і виважений. За нього в місті небуде жодних серйозних конфліктів. Гострі питання на мою думку будуть вирішуватися компромісом і консенсусом.

Юрій Яворський. Молодий політик, з яким ми знаходимо спільну мову, підтримуємо один одного і розуміємо, що в єдності сила. Він старається, фактично і щиро допомагає людям. Надзвичайно працьовитий, сильний математик. Юрій для друга готовий багато зробити, але і готовий зруйнувати ворога. Без сумніву, у нього є серйозне політичне майбутнє.

Андрій Кульчинський. Це мій втрачений друг. Так сталося, що наші дороги не просто розійшлися, їх штучно розвели одна бізнес структура та міський голова. Він має харизму і вплив на суспільство. Думаю, що ближчим часом почне себе активно позицінюювати.

Богдан Матолич – найдосвідченіший адміністратор. Більше ніж він ніхто не знає всіх нюансів, ходів і виходів в управлінні містом. Проте у мене є до нього ряд запитань. Чому місто безкоштовно віддало свою частку у власності водоканалу Дрогобичу і тепер ми у них купуємо воду? Як сталося, що ГГРЕС з державної власності стало приватною власністю? Чому не відстояно межі міста в межах курорту?

Ігор Пілько – політик, який на минулих виборах міського голови отримав довіру близько 33% трускавчан, що взяли участь у виборах. Людина з національними та ідеологічними принципами. З ним ми були союзниками і відвертими ворогами, але ніколи ножа в спину він не пхав. Слово, яке мені давав не порушував. Має серйозний досвід роботи у виконавчій владі та в політичній діяльності і є керівником найбільшої фракції у міській раді.

А яку б Ви дали собі характеристику?

Я очолюю найвпливовішу в Трускавці політичну структуру – партію „ВО”Батьківщина”, яка одноголосно прийняла, на засіданні керівного органу, рішення про намір висувати мою кандидатуру на посаду міського голови Трускавця. У мене є чітке розуміння того, що єдність, добробут, впевненість у завтрашньому дні не можливий в „насєлєнії”, а тільки в народі, який ідентифікує,  усвідомлює себе як націю. Воля і віра дали мені наснаги завдати перших реальних поразок міському голові, при всіх його впливах і всьому бруду, який він на мене вилив: Л. Грицак був виключений з партії, 7 депутатів, які його підтримали позбавили депутатських повноважень, не пройшли афери з автономним опаленням, з ТКСівськими будинками. Я впевнений, що зможу зробити життя трускавчан безпечним, обєднати громаду і створити умови при яких у людей буде впевненість у завтрашньому дні. Для цього у мене є сильна команда, яка випробувана часом, маю досвід роботи у виконавчій владі і достатньо обізнаний із станом в комунальному господарстві.

Чому Ви не згадали за діючого міського голову Л. Грицака?

Я не вважаю Л. Грицака реальним кандидатом. Він не виправдав жодної довіри. Що ми отримали: місто без майна і землі, нічого серйозного не зроблено, Трускавець без статусу курорту навіть обласного рівня. Передвиборча програма  не виконана. Доріг якісних немає, соціального житла – жодного. Про цілодобову воду – мовчу. Комуналка міста в жахливому стані з боргами понад 11 млн. грн. це так як би у м. Львові були борги понад пів міліарда гривень чи у Дрогобича – понад 40 млн. грн. натомість в Дрогобичі борги в межах 4-х млн. грн. В місті серйозний соціальний конфлікт. Його команда живе в страху компромату. Немає мабуть такого політичного діяча, на якого б він не написав „доноса”.

Коли мені кажуть про те, що він щось і добре зробив я людям даю таке порівняння. Сім’я вирішила зробити ремонт на подвір’ї і в будинку. Запросила управляючого. Дала йому гроші і сказала, якщо не вистачить коштів на ремонт  будинку, літньої кухні і прибудинкової території, тоді ще може  продати старі меблі, але щоб якісно був зроблений ремонт. Через чотири роки сім’я повертається і бачить таку картину. Будинок не відремонтовано, дах тече, водопровід не проведено, в середині вапняна побілка, на гнилих стінах склопакети, ванна відремонтована під „євро”, але дренаж не якісний. З жахом сім’я дізнається, що все, що було в будинку – продано, літня кухня – продана і, крім стежки до будинку, земля також продана. Що зроблять з таким управляючим? Подадуть на суд чи скажуть, але він щось і зробив? Аналогічно Л. Грицак вчинив з Трускавцем.

У Лева Грицака є дві позитивні риси – вміння тримати удар і боротися до кінця, але це використовується не на служіння громаді, а на власне самозбереження і при тому любою ціною, навіть людського здоровя, щоб не сказати більше.

За таких обставин, я думаю, що в місті не знайдеться й 6%, які віддадуть йому свій голос.

Міський голова створив раду старійшин, молодіжний парламент. Що це означає?

Те, що робить міський голова на передодні виборів я називаю ілюзією після виборчого раю. Він хоче створити враження, що ось ось і у місті буде все гаразд, мовляв мені трішки не вистачило часу, розумієте криза і таке інше та все буде добре, ось світло в кінці тунелю. Його завдання створити враження що за місяць – два місто побачить справжній рай. Таким дурманом він займався у 2002 році коли створив „штучно” образ ворога з ЗАТ „Трускавецькурот” нібито він вболівав за долю курорту. Насправді це був обман трускавчан у них розбіжність була тільки в ціні, а не в інтересах міста. В 2006 році Грицаком створювалася ілюзія водяного раю, мовляв люди, ось інвестор з Німеччини, мені не вистачило трішки часу, оберіть і за пів року в Трускавець потече дешева, якісна і цілодобово вода. Що ми маємо – повний пшик і відсутність майже всіх ресурсів. Те саме він робить тепер, створює ілюзію – та йому більше вірити неможна.

Але тарифи на вивіз сміття таки зменшено?

Я володію ситуацією щодо вивозу сміття з Трускавця. А вона наступна. КП „Наше місто” вивозило сміття на Станильське сміттєзвалище. Та рекультивацією сміття ніхто не займався через що на сміттєзвалищі часто спалахували пожежі, які серйозно забруднювали повітря Станилі і мешканці селе категорично виступили за закриття сміттєзвалища. Грицак, „корінний” трускавчанин, який проживає в Станилі і так само неподалік сміттєзвалища, тим скористався і сміття почали вивозити на Стрийське сміттєзвалище, при цьому суттєво було піднято тариф на вивіз сміття. З Стрийським сміттєзвалищем справи також не пішли. За моєю інформацією Стрийському сміттєзвалищу винні чималу суму грошей за вивіз сміття. Тут підвертається приватна структура зі Львова і пропонує возити сміття в Борислав, при чому обіцяють, в зв’язку із зменшенням кілометражу до сміттєзвалища, зменшити вартість даної послуги. Трускавецькі комунальники говорять Стрийському сміттєзвалищу до побачення і падають в обійми до приватної структури. Бориславська влада, знаючи про Трускавецький комунальний „прогрес”, приймає рішення про заборону вивозити сміття з Трускавця на Бориславське сміттєзвалище. Що робити? Тут домовляються з приватною структурою про те, що знову піднімати тариф на вивіз сміння на передодні виборів ніяк неможна, ціну треба втримаи. В даний час Трускавецьке сміття вивозять на сміттєзвалище аж під Львів. Я гарантую трускавчанам, що коли залишити Грицака при владі, то тариф на сміття зросте щонайменше втричі.

Чому по місту не висять біл-борди від партії „ВО” Батьківщина”.

Ми віддаємо перевагу живому спілкуванню з трускавчанами.

З якими словами хочете звернутися до трускавчан на передодні виборів.

На виборах до місцевих рад україноненависні сили –  спробують повністю узурпувати владу в Україні. Про це треба пам’ятати. Нам, партії „ВО” Батьківщина” та націонал – демократичним силам потрібно повірити і допомогти, проявити терпіння до наших агітаторів, брати активну участь у заходах, які ми будемо організовувати. 7 вересня закликаю всю громаду голосно заявити про своє ставлення до підвищення ціни за газ. Ми з трускавчанами, коли проявляли наполегливість і вольовитість досягали результатів. Прошу повірити мені і зараз. Якщо Трускавець масово вийде на мітинг і скаже своє голосне „НІ” підвищенню ціни на газ, нас почують і відступлять, а коли промовчимо і відсидимося по „норах”, завтра буде масове підвищення цін, інфляція проковтне всі заощадження. Нація буде на межі існування. Це не жарт.

(Переглядів 114 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви