Наша землячка представлятиме Україну на світовому конкурсі краси в Сеулі

26.09.2021 | Filed under: Публікації

Наша землячка Ярина Андрущенко представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси, котрий пройде в столиці Південної Кореї місті Сеулі.

Мама двох чудових синів, керівниця та авторка соціального проєкту «Зрозумій свою дитину» (платформи психологічної підтримки для батьків, що мають особливих діток в Благодійному Фонді «Батерфлай») та власниця дизайн-студії у сфері освітлення Ярина Андрущенко змагатиметься з представницями інших країн за титул «Mrs. Universe».

За першою освітою Ярина – економіст, саме цього напрямку стосувалась і її перша професія у нафтовій справі. Наступну професію – косметолога-естетиста, в якій Ярина провела декілька років, вона називає найжіночнішою професією. Поруч з цим досвідом вона як візажист брала участь у зйомках рекламних проєктів.

Зараз Ярина займається власною справою та розвивається у напрямку дизайну освітлення. Цей період кардинальних змін у житті Ярина характеризує так: «наче втретє стати мамою».

Ярина знає, як у прекрасну картину закладати важливе послання – і тут справа не лише в зовнішньому. Вона знайшла у собі силу ставати прикладом для тисяч і тисяч батьків, бо має власну особливу, але дуже нелегку історію. Коли одному із її синів було 2 роки, Ярина почула ці слова вперше: підозра на аутизм. Після такого разом із протестом, агресією, прийняттям настав складний і знаковий етап у її житті: відчувати, що ніхто насправді не один. Живучи у невеликому  Бориславі, Ярина чіплялась за будь-яку можливість дізнатися більше і боялась втратити будь-який шанс. Пройшовши шлях пошуку, отримавши цей «різнобарвний» досвід, вирішила створити інформаційний проєкт для психологічної підтримки батьків, що мають діток з особливими потребами.

Раніше Ярина навіть думати боялась про те, щоб відкрито говорити про свій біль, а тепер звертається до батьків, які цього потребують. Знає, у мрії, де її син – щасливий, сильний, впевнений та реалізований, має бути щасливою і вона.

Тому Ярина закликає жінок не боятись спробувати нове – важливий саморозвиток, пошук, вміння чути та діяти. Тоді необхідні зміни відбуватимуться не лише для мам всередині, але й в житті їхніх діток також.

Красуня Ярина Андрущенко здобула титул «Missis Ukraine Universe» і представлятиме Україну на ювілейному 45 світовому конкурсі краси в Сеулі  «Mrs. Universe».

Пишаємось нашою землячкою з Борислава, радіємо її успіху і вболіваємо за неї, Перемоги тобі, Ярино!

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви