Національним меншинам створено можливості для реалізації своїх прав та не зафіксовано жодного випадку проявів ксенофобії та дискримінації

05.12.2019 | Filed under: Публікації

Російська Федерація продовжує здійснювати інформаційний вплив на зовнішнє оточення сусідніх Європейських держав для розбрату з Україною.

Так, декілька днів тому спікер Держдуми РФ В`ячеслав Володін повідомив, що парламент Угорщини має намір об`єднати зусилля із Держдумою РФ для захисту прав національних меншин в Україні. Не дивно, що вказане заявив російський спікер, по його словам Угорські парламентарі просять допомогти колег відстояти права нацменшин в першу чергу на вивчення мови, який вважає, що після прийняття в Україні нового мовного закону в Україні нацменшини позбавлені такого права.

Візьмемо, для прикладу, Дрогобицький район, в якому діють різні національні меншини (єврейські, польські тощо), та де діють суботні школи для вивчення польської мови, а також для кримських татар, які є вимушеними переселенцями під час російської агресії в Криму. На Дрогобиччині національним меншинам створено можливості для реалізації своїх прав та не зафіксовано жодного випадку проявів ксенофобії та дискримінації. Разом з цим, приділяється велика увага нацменшинам як з боку влади, так і громад в цілому.

Зокрема, Державні збори Угорщини заявляють, що не звертались до РФ з проханням об’єднати зусилля щодо захисту прав мовних меншин в Україні, Угорщина, є членом ЄС і НАТО та підтримує Україну в протидії російської агресії та не йтиме на жодні провокації.

Разом з цим, Російська Федерація продовжує використовувати різні конфліктні ситуації, які стосуються двох сусідніх країн де намагається створити конфлікт своїм інформаційним впливом.

Петро Антонюк

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви