Національним меншинам створено можливості для реалізації своїх прав та не зафіксовано жодного випадку проявів ксенофобії та дискримінації

05.12.2019 | Filed under: Публікації

Російська Федерація продовжує здійснювати інформаційний вплив на зовнішнє оточення сусідніх Європейських держав для розбрату з Україною.

Так, декілька днів тому спікер Держдуми РФ В`ячеслав Володін повідомив, що парламент Угорщини має намір об`єднати зусилля із Держдумою РФ для захисту прав національних меншин в Україні. Не дивно, що вказане заявив російський спікер, по його словам Угорські парламентарі просять допомогти колег відстояти права нацменшин в першу чергу на вивчення мови, який вважає, що після прийняття в Україні нового мовного закону в Україні нацменшини позбавлені такого права.

Візьмемо, для прикладу, Дрогобицький район, в якому діють різні національні меншини (єврейські, польські тощо), та де діють суботні школи для вивчення польської мови, а також для кримських татар, які є вимушеними переселенцями під час російської агресії в Криму. На Дрогобиччині національним меншинам створено можливості для реалізації своїх прав та не зафіксовано жодного випадку проявів ксенофобії та дискримінації. Разом з цим, приділяється велика увага нацменшинам як з боку влади, так і громад в цілому.

Зокрема, Державні збори Угорщини заявляють, що не звертались до РФ з проханням об’єднати зусилля щодо захисту прав мовних меншин в Україні, Угорщина, є членом ЄС і НАТО та підтримує Україну в протидії російської агресії та не йтиме на жодні провокації.

Разом з цим, Російська Федерація продовжує використовувати різні конфліктні ситуації, які стосуються двох сусідніх країн де намагається створити конфлікт своїм інформаційним впливом.

Петро Антонюк

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви