Науковець з Трускавця на конгресі в Румунії розповів про механізм дії Нафтусі на імунітет

21.09.2021 | Filed under: Новини

Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, автор наукової монографії «Жива вода Нафтуся» та багатьох інших наукових творів на тему медицини та реабілітації Ігор Львович Попович був запрошений та взяв участь у Румунському Національному Конгресі Медицини, Реабілітації та Бальнеології, який цьогоріч проходив у місті Ковасна (Румунія) з 1 по 5 вересня.

Хоча подія викликала жваве зацікавлення в наукових та медичних колах Європи, та в Україні, на жаль, конгрес не отримав належного висвітлення.

Romanian Annual National Congress of Physical and Rehabilitation Medicine & Balneology – це рівневий престижний захід для наукової спільноти Європи. На Румунському медично-реабілітаційному конгресі Україну представляли три школи медичної реабілітації: одеська, закарпатська та трускавецька. Ігор Попович виголосив дві доповіді, в тому числі одну у співавторстві з Героєм України, професором Володимиром Козявкіним. Головна тема, як підняв перед європейськими колегами науковець з Трускавця – механізм дії лікувальної води Нафтуся на організм людини, зокрема на імунітет.

Детальніше про Конгрес у Ковасні – тут і тут.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви