Нова підтримка дітям-інвалідам

19.08.2013 | Filed under: Акценти

На виконання соціальних ініціатив Президента України, які спрямовані на захист найбільш вразливої категорії – дітей-інвалідів, прийнято Закон України «Про внесення змін до ст. 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам». Законом підвищено розмір надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А з 50% до 100% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, що виплачується до державної соціальної допомоги. Закон набув чинності з 28 липня 2013 року. Лікарсько-консультативні комісії дитячих лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання дитини-інваліда, на підставі оглядових справ дітей-інвалідів розглядають право на встановлення дітям-інвалідам підгрупи А. У разі визначення дитини інвалідом підгрупи А оформляється новий медичний висновок про дитину-інваліда віком до 18 років. Оригінал даного висновку надсилається (передається) органами охорони здоров’я до органів праці та соціального захисту населення за місцем проживання дитини для розгляду права на проведення перерахунку розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом, що призначається та виплачується відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

 Надбавка на догляд за дитиною-інвалідом призначається одному з непрацюючих батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, які фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом. При цьому одиноким матерям (одиноким батькам) надбавка на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років призначається незалежно від факту роботи навчання та служби.

Після отримання нових медичних висновків про встановлення дитині-інваліду з найтяжчим ступенем функціональних обмежень підгрупи А управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради зробить перерахунок розміру надбавки на догляд.

У разі виникнення питань щодо визначення функціональних обмежень та встановлення підгрупи А законному представнику дитини-інваліда необхідно звертатися до лікарсько-консультативної комісії Трускавецької міської лікарні.

При виникненні питань щодо призначення та виплати допомоги інформацію можна отримати в громадській приймальні управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради або за телефоном 5-41-93.

Юстина Когут, начальник управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви