Нові форми соціальної роботи в Трускавецькому терцентрі

21.03.2016 | Filed under: Новини

Новою формою роботи в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в відділенні соціально-побутової адаптації є трудова адаптація. Про це інформує адміністрація терцентру.

Відділення соціально-побутової адаптації займається адаптацією осіб похилого віку, інвалідів з метою усунення обмежень життєдіяльності, підтримки соціальної незалежності, навчання трудовим навичкам, адаптація до посильної трудової діяльності. Щоб пенсіонери не відчували себе самотніми, в тер центрі об’єднують їх у клуби за інтересами для ветеранів «Спілкування», для інвалідів «Промінь», «Самодопомога». А хоббітерапія допомагає зайнятися улюбленою справою на заняттях з трудової адаптації «Рукодільниця», «Берегиня». Найпопулярнішим є «Комп’ютер і його пізнання», де інструктор з трудової адаптації навчає пенсіонерів навичкам роботи з комп’ютером.

В терцентрі створено навчально-комп’ютерний клас. Спонсором став «ПриватБанк», подарувавши терцентру комп’ютер.  На сьогоднішній день 55 чоловік, серед них 11 інвалідів, навчалися працювати з комп’ютером щоб пізнавати щось нове у соціальній мережі Інтернету. Після закінчення навчання кожний сивочолий випускник отримує «Сертифікат» про засвоєння курсу початкового навчання персонального комп’ютера.

(Переглядів 63 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви