Новини Трускавця одним реченням

04.10.2019 | Filed under: Новини

– Сьогодні за участі міського голови Андрія Кульчинського та голови МЦ «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька відбулося чергове засідання Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця.

– У Трускавці з робочим візитом перебуває делегація з міста-побратима Дзялдово (Республіка Польща) у складі бургомістра Ґжеґожа Мровінського та представників молодіжного парламенту цього міста на Мазурах: гості побували в міській раді, в школах та садочках міста, в дельфінарії та терцентрі.

– У школах Трускавця пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя (Дня працівника освіти), на загальноміському рівні педагогічних працівників міський голова Андрій Кульчинський вітав вчора, 3 жовтня.

– Вчора, 3 жовтня, у приміщенні сесійної зали ТМР Трускавецьке відділення управління Фонду соціального страхування України у Львівській області провело семінар-навчання з спеціалістами з охорони праці підприємств, установ та організацій м. Трускавця на тему безпеки праці.

– На вівторок, 8 жовтня, у Трускавці заплановано проведення чергового виконавчого комітету.

– Вчора відбулася зустріч міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та начальниці управління розвитку міста Наталії Скибак з аудиторами зі Львова на тему реалізації проекту «Накопа» (німецький грант).

– В понеділок, 7 жовтня, до Трускавця з робочим візитом завітає делегація з Німеччини (Земля Ватлінґен) щодо першого етапу реалізації проекту «Накопа» в питанні будівництва водоочисних споруд для КП «Трускавецьвода».

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви