Новини Трускавця одним реченням

04.10.2019 | Filed under: Новини

– Сьогодні за участі міського голови Андрія Кульчинського та голови МЦ «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька відбулося чергове засідання Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця.

– У Трускавці з робочим візитом перебуває делегація з міста-побратима Дзялдово (Республіка Польща) у складі бургомістра Ґжеґожа Мровінського та представників молодіжного парламенту цього міста на Мазурах: гості побували в міській раді, в школах та садочках міста, в дельфінарії та терцентрі.

– У школах Трускавця пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя (Дня працівника освіти), на загальноміському рівні педагогічних працівників міський голова Андрій Кульчинський вітав вчора, 3 жовтня.

– Вчора, 3 жовтня, у приміщенні сесійної зали ТМР Трускавецьке відділення управління Фонду соціального страхування України у Львівській області провело семінар-навчання з спеціалістами з охорони праці підприємств, установ та організацій м. Трускавця на тему безпеки праці.

– На вівторок, 8 жовтня, у Трускавці заплановано проведення чергового виконавчого комітету.

– Вчора відбулася зустріч міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та начальниці управління розвитку міста Наталії Скибак з аудиторами зі Львова на тему реалізації проекту «Накопа» (німецький грант).

– В понеділок, 7 жовтня, до Трускавця з робочим візитом завітає делегація з Німеччини (Земля Ватлінґен) щодо першого етапу реалізації проекту «Накопа» в питанні будівництва водоочисних споруд для КП «Трускавецьвода».

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви