Новини Трускавця одним реченням

04.10.2019 | Filed under: Новини

– Сьогодні за участі міського голови Андрія Кульчинського та голови МЦ «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька відбулося чергове засідання Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця.

– У Трускавці з робочим візитом перебуває делегація з міста-побратима Дзялдово (Республіка Польща) у складі бургомістра Ґжеґожа Мровінського та представників молодіжного парламенту цього міста на Мазурах: гості побували в міській раді, в школах та садочках міста, в дельфінарії та терцентрі.

– У школах Трускавця пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя (Дня працівника освіти), на загальноміському рівні педагогічних працівників міський голова Андрій Кульчинський вітав вчора, 3 жовтня.

– Вчора, 3 жовтня, у приміщенні сесійної зали ТМР Трускавецьке відділення управління Фонду соціального страхування України у Львівській області провело семінар-навчання з спеціалістами з охорони праці підприємств, установ та організацій м. Трускавця на тему безпеки праці.

– На вівторок, 8 жовтня, у Трускавці заплановано проведення чергового виконавчого комітету.

– Вчора відбулася зустріч міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та начальниці управління розвитку міста Наталії Скибак з аудиторами зі Львова на тему реалізації проекту «Накопа» (німецький грант).

– В понеділок, 7 жовтня, до Трускавця з робочим візитом завітає делегація з Німеччини (Земля Ватлінґен) щодо першого етапу реалізації проекту «Накопа» в питанні будівництва водоочисних споруд для КП «Трускавецьвода».

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви