Новини з відділу культури

27.03.2012 | Filed under: Новини

Як повідомив 27 березня під час щотижневої наради начальник відділу культури Бориславської міської ради Андрій Спас, минулого тижня в центральній бібліотечній системі міста було проведено 11 заходів, в яких взяло участь 222 осіб, з яких абсолютна більшість – учні шкіл міста. В Бориславі відділи освіти та культури активно співпрацюють між собою в цьому плані. Так, серед заходів, які проводилися в бібліотеках Борислава – голосне читання казок Івана Франка, читання творів Архипа Тесленка та Василя Симоненка, перегляд відеоматеріалів на тему «Не переступити межу» (про шкідливі звички та людяність), пройшов тиждень дитячого читання, проведено літературну подорож «В гостях у казки», проведено бесіду «Основа життя» до Всеукраїнського дня води. Також в бібліотеках міста проведено ряд заходів до дня народження Миколи Лисенка («Батько української музики») та Леоніда Глібова. Учні 3 – 7 класів СШ № 3 провели «Мандрівку в казку», підтема «Англійські письменники-казкарі». А до Всеукраїнського дня поезії в дитячій бібліотеці було проведено захід «Від серця поета до нашого серця».

Минулої неділі пройшов також вечір пам’яті Петра Телюка, відбувся він у Палаці культури і був присвячений 40 дню від смерті подвижника бориславської культури. В неділю надзвичайно цікавий та захоплюючий захід пройшов і на Тустановичах, в місцевій «Просвіті», підготовлений силами місцевої молоді.

Також Андрій Спас повідомив, що в Бориславі було проведено круглий стіл працівників культури. Тепер день працівників культури перенесено з 23 березня на третю неділю травня, коли відзначається День пам’яті жертв тоталітарних режимів.

Після щотижневої наради пан Спас у розмові із нашим представником висловив здивування, наскільки низьким був рівень заходу в трускавецькому Палаці культури до дня народження Тараса Шевченка. Виступ «Верховини» був блискучим, а от де місцеві таланти? Пан Спас повідомив, що він мав на цю тему розмову з Оленою Білас-Березовою, Ігорем Ничем та рядом інших осіб, які дійсно піклуються про розвиток культури у Трускавці. На жаль, в місті-курорті новий начальник відділу культури встигла показати свої вміння хіба що в скандалі з наклепом на керівника цирку «Каскад» Миколу Добровольського від його колишньої дружини.

До 70-річчя УПА в Бориславі готуються теж серйозно. Впорядковуються могили, вивозяться повалені дерева, будуть посаджені квіти, цього року не лише літні та осінні, але і весняні.

(Переглядів 30 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви