Юна бориславчанка встановила новий Національний рекорд України

03.01.2020 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Бориславської міської ради, 27 грудня у приміщенні центральної міської бібліотеки Борислава відбулася творча зустріч, на якій було оголошено Національний рекорд України в номінації «Наймолодша авторка виданої друком збірки поезій у різних жанрах». Статус рекордсменки отримала 11-річна бориславчанка Юліана Нірода.

Особливістю літературної творчості Юліани є те, що вона експериментує із формою та жанрами вірша, презентуючи, поряд із класичними традиційними віршами, такі жанри вірша, як лімерик і сенкан, які презентовані у збірці її віршів «Світанок».

Привітали юну поетесу експерти Національного Реєстру Рекордів України, які оголосили рекорд талановитої бориславчанки, начальник управління культури, молоді фізичної культури та спорту Роман Тарнавський, заступник директора з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Оксана Козар та учні школи.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви