«Обкатали» молодих боксерів

24.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У Стебнику нещодавно відбувся турнір із боксу «Кубок Стебницького ліцею». Назва цього турніру не випадкова, тому що організатором змагань став саме наш місцевий заклад освіти. Стебницький професійний ліцей надав безкоштовно свій спортивний зал, грамоти та дипломи. Співорганізатором виступив спортивний клуб «Патріот».

Метою турніру була так звана «обкатка» молодих боксерів – тих, хто жодного разу не виступав на змаганнях  чи довгий час не виходив на ринг. Для цього було запрошено спортсменів із сусіднього Трускавця (клуб «Спортовець»). Відбулась товариська зустріч.

У турнірі взяли участь також декілька досвідчених бійців, але їх з новачками не ставили у пари через міркування безпеки. Тепер про призерів: перші мicця серед стебничан посіли: Юрійчук Назарій, Буга Роман, Пацак Олег, Євстратьєв Мар’ян, Запара Ярослав, Пилип Андрій, Матківський Олег, Ших Мар’ян, Добуш Іван, Тригубов Іван, Салабун Андрій, Войтко Андрій, Веприк Олександр, Федорків Андріан, Смакула Ростислав. Другі місця та почесні грамоти отримали Бартош Андрій, Мартинік Богдан, Катарина Микола, Язев Роман, Онисько Ераст, Петрицин Андрій, Кішко Руслан, Тарнавський Ігор, Юрійчук Михайло, Сидорик Ярослав, Богуш Олег. Спортивний клуб «Патріот» отримав загальнокомандне перше місце.

На мою думку, турнір проведено вдало. Тут було все: і сльози через поразку, і радість від перемоги. А найголовніше те, що ми зробили ще один невеличкий крок для популяризації боксу і спорту в нашому місті. Такі малобюджетні турніри «Патріот» проводить часто. Наступний турнір плануємо зробити восени.

Олег Григоренко, голова ГО «Спортивний клуб «Патріот»,

газета «Воля громади»

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви