СК «Фаворит» – на кубку світу

04.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Нещодавно у Феодосії (Крим) проходив Міжнародний турнір в рамках Кубку Світу “Юний Файтер” з кік-боксингу у версії “Vako”. У змаганнях брали участь команди зі всього колишнього СНД.

Команду Стебника представляли вихованці клубу СК “Фаворит” (тренер Михайло Хацкевич): Тарас Хацкевич, Юрій Хацкевич, Олег Лехович, Ярослав Герасим, Микола Катарина, Василь Лев, Зенон Веселий. Успіх виколисався золотим, срібним та бронзовим ужинками. Спортсмени привезли 4 золотих медалі, 3 – срібних та 3 – бронзові.

Тарас Хацкевич виборов перше місце у розділі фул-контакт у поєдинку з москвичем. Юрій Хацкевич отримав перемогу у розділі фул-контакт (перше місце). Олег Лехович переміг у двох розділах – семі- та фул-контактах – перше місце у фул-контакті і друге – в семі-контакті. Зенон Веселий виборов одне перше місце (семі-контакт) та друге – у розділі фул-контакт. Ярослав Герасим переміг у розділі семі-контакт (третє місце), а у розділі фул-контакт – друге призове місце. Василь Лев провів сім боїв, п’ять з яких завершилися перемогою: у розділах семі-контакт він отримав друге місце, у лайт-контакті – третє. Микола Катарина виборов третє місце у розділі фул-контакт.

За словами тренера команди Михайла Хацкевича, загалом команда виступила успішно, та хотілося би більш яскравих боїв, що приносять золото. І, як кажуть, береженого Бог береже – якомога менше травматизму!

Михайло Володимирович висловлює щиру подяку за фінансову та моральну підтримку керівництву магазинів “Кенія”, “Меридіан” та нашим спонсорам – депутатам Стебницької міської ради Романові Біласу, Марії Губицькій та Миколі Яковлєву, а також приватним підприємцям Юрієві Дмитріву, Богданові Іванику, Святославові Середницькому, Асоціації підприємств і підприємців Стебника та всім тим, хто посприяв у поїздці на Кубок Світу, де наші спортсмени гідно представили рідне місто калійників.

Вікторія Лишик, газета «Воля громади»

(Переглядів 57 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви