Олег Тягнибок розповів послу Франції про відновлення сталінізму, політичні репресії та тиск на місцеве самоврядування в України

08.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано

7 червня 2011 року у посольстві Франції у Києві відбулася зустріч лідера Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олега Тягнибока з Надзвичайним та Повноважним послом Франції Жаком Фором.

Лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок розповів послу Франції про чергову хвилю терору і політичних репресій проти національної опозиції, яку влада розпочала після нею же спланованої червонопрапорної провокації у Львові 9 травня 2011 року.

Олег Тягнибок документально засвідчив кроки місцевої представницької влади Львівської обласної та міських рад, які зробили усі необхідні превентивні кроки, аби не допустити сталіністського шабашу у Львові. Зокрема, лідер ВО “Свобода” передав послу відповідні ухвалені рішення органів місцевого самоврядування, які підтверджують: депутати неодноразово зверталися до правоохоронних органів з вимогою відвернути анонсовані провокації, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич вимагав від Президента України не допустити підписання ганебного закону про червоні прапори. Зрештою, усі акції, окрім офіційних, були заборонені у судовому порядку.

Натомість, представники центральної влади спільно з правоохоронцями, замість того, щоб унеможливити конфлікт, забезпечили прикриття кривавопрапорної провокації – на догоду комуністам і Кремлю, а згодом, без суду й слідства, усю провину поклали на львів’ян – у тому числі, й депутатів місцевих рад, представників ВО “Свобода”.

У результаті: майже місяць тривають широкомасштабні репресії влади проти депутатів місцевих рад і свободівців. Близько 50 депутатів місцевих рад Львівщини від ВО “Свобода” перебувають під щоденним пресингом: їх викликають на багатогодинні допити, здійснюють примусову доставку до суду, без повісток хапають на вулицях. Зокрема, шестеро свободівців було ув’язнено. Міліція вимагає заборонити будь-які акції “Свободи”.

Також антиукраїнська влада намагається залякати, підпорядкувати та стероризувати органи місцевого самоврядування як останній бастіон, який не впав перед антиукраїнською владою. Міліція та податкові органи отримали вказівку знищити бізнес усіх підприємців, які симпатизують “Свободі”.

У результаті: політика відродження сталінізму й політичних репресій викликала величезну хвилю народного обурення та чисельні акції протесту, які пройшли у Львові, Києві та заплановані по всій країні.

Лідер “Свободи” висловив стурбованість тим, що поряд з жорсткими репресіями усередині країни, розпочалася кампанія очорнювання національної опозиції у міжнародних медіа. Зокрема, лідер “Свободи” запитав посла, чи відомо йому про так званий анонімний проект рішення парламентської асамблеї НАТО, яка дає неправдиві, наклепницькі характеристики українським націоналістам.

Олег Тягнибок запросив французького посла зустрітися з головою Львівської обласної ради Олегом Панькевичем під час його візиту до Львова 8 червня 2011 року.

Посол Франції запевнив, що донесе дипломатичному корпусу країн НАТО стурбованість лідера “Свободи” щодо ситуації в Україні.

Прес-служба ВО “Свобода”

(Переглядів 43 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви