Олег Тягнибок: “Справжній національний діалог відбудеться лише після засудження та повного знищення тероризму”

21.05.2014 | Filed under: Публікації

Із терористами та їхніми посібниками діалог мають вести лише правоохоронні та силові структури. Не може бути мови про жодне припинення антитерористичної операції на Донбасі, нібито на час проведення національного діалогу. Кожного, хто вчинив кримінальний злочин проти України та її громадян, має бути невідворотно покарано. Про це 17 травня 2014 року заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок. Націоналіст переконаний, що всі українці мають засудити дії путінських терористів та підлу неоголошену війну Путіна проти України на Донбасі. І це, на думку свободівця, – головна умова для справжнього національного діалогу. Відповідно, Голова ВО “Свобода” на разі не вважає доцільною свою участь у круглому столі, адже без завершення повномасштабної АТО та обеззброєння бойовиків на сході держави такі заходи за участи осіб, що потурають терористам, є фактично кроком до легалізації тероризму в Україні.

Олег Тягнибок заявив, що подолання антидержавного заколоту на Донбасі неможливо досягнути проведенням круглих столів із посібниками терористів і сепаратистів.

“Потрібно радикально змінити систему влади в державі, що передбачає щонайменше три першочергові завдання. Зокрема, ми повинні провести люстрацію – докорінне очищення органів влади, правоохоронних органів, судів та армії від агентів Росії, посібників Януковича, олігархів та корупціонерів, які своїми злочинними діями або бездіяльністю щоденно руйнують державу та підривають довіру громадян до неї.

Слід демонтувати корупційно-олігархічну модель влади, яку вибудовував Янукович, партія регіонів та її олігархи, і результатами якої є величезна соціальна прірва між багатими і бідними людьми, соціальна несправедливість, знищення вільного середнього класу, безправність звичайних громадян та вседозволеність чиновників та правоохоронців.

І врешті-решт маємо завершити десовєтизацію та дерусифікацію України, повернути усім українцям почуття національної гідності та українського патріотизму. Сьогоднішні проросійські настрої та антиукраїнський терор на Донбасі ніколи не були би можливими, якби ми донесли до наших громадян правду про всі злочини совєцького тоталітаризму, якби антиукраїнська пропаганда російських ЗМІ та комуністична ідеологія були заборонені на території держави”, – наголосив очільник українських націоналістів.

Кандидат на пост Президента України переконаний, що тільки такі дії дозволять побудувати нам справедливу та сильну українську державу, в якій усі громадяни матимуть рівні права та стануть господарями на своїй землі. “А саме цього хочуть українці в усіх регіонах, зокрема й на Донбасі”, – зауважив Олег Тягнибок.

Голова ВО “Свобода” наголосив, що без таких змін усі заклики до “національного діалогу” та круглі столи є лише шкідливою імітацією, якою скористаються путінські терористи та їхні політичні покровителі для продовження знищення єдиної та незалежної України.

“Ми не повинні вести діалог із політиками та олігархами з Партії регіонів та комуністами, які підіграють агресору Путіну та гріють руки на вогнищі тероризму і сепаратизму. Саме вони довели ситуацію на Донбасі до розгулу криміналу та етнічних чисток українських патріотів, що загрожує гуманітарною катастрофою, співставною з Югославією 90-х років минулого століття”, – заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

(Переглядів 59 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви