У Трускавці пройшла зустріч з Андрієм Іллєнком

16.03.2019 | Filed under: Публікації

У суботу, 16 березня, в Народному домі Трускавця відбулася зустріч з народним депутатом України, представником партії «Свобода» Андрієм Іллєнком. Зустріч зібрала майже повний зал небайдужих трускавчан, серед яких були і депутати міської та обласної рад, і представники духівництва, і громадські активісти, люди різного віку.

Перед зустріччю з містянами Андрій Іллєнко з товаришами відвідав художній музей Михайла Біласа та оглянув експозиції, про які розповіла директор музею Олена Білас-Березова.

Зустріч  розпочалася вчасно, без запізнень. З самого початку Андрій Іллєнко зупинився на тому, що серед 39 кандидатів на пост Президента України тільки Руслан Кошулинський є націоналістом, людиною слова, тим політиком, котрий посаду віце-спікера Верховної Ради України змінив на солдатську форму і в якості сержанта відслужив півтора року в буремні 2014-2015.

Теми, яких у своєму виступі торкався Андрій Іллєнко, були різноманітними: втрата Криму, замовність рейтингів, важливість голосувати за «свого» кандидата і не перейматися передчасно другим туром виборів, Політик відповів на ряд запитань, серед яких були достатньо гострі відносно колишніх свободівців Махніцького, Тенюха та Михальчишина, а також щодо «Національного корпусу» і балаканини замість дій. В цілому зустріч пройшла в достатньо виваженій та конструктивній обстановці – видно було, що в залі зібралися однодумці, справжні українські патріоти-націоналісти.

Окрім Андрія Іллєнка до Трускавця прибув також Андрій Халявка – довірена особа кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Він виступив перед трускавчанами із завершальним словом.

В цілому зустріч тривала півтори години, і могла б тривати й довше, якби не запланована зустріч з виборцями у Бориславі. Процес спілкування Андрія Іллєнка з трускавчанами (відповіді на більшість запитань) можна переглянути на відео в групі «Трускавець. Оперативно» в мережі Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/volodymyr.kluczak/videos/2140036339366379/

Володимир Ключак

(Переглядів 64 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви