Допоки грім не вдарить, хлоп не перехреститься! (ТЕРМІНОВО) ПІКЕТ Міської ради 22 травня о 10.00

19.05.2012 | Filed under: Публікації

Завтра у вівторок о 10.00 год. 22 травня 2012р. ПІКЕТ сесії міської ради Трускавця.  Пікет стосується того, що було ігноровано вимогу громади яку було прийнято на зборах громади і дано доручення депутатам. (у кінці статті копії вимоги).  ПРИХОДИМО і ЗАПРОШУЄМО СУСІДІВ

Що призвело до таких дій читаємо нижче. ..

Середа 18 квітня 2012 відбулось 4-е засідання комісії по тарифам. І судячи по всьому знову без чітких результатів. Як повідомив на комісії Богдан Габшій та, то по цей час депутатський запит який був підтриманий багатьма депутатами Трускавецької міської ради не був розглянутий і на нього не було дано жодної відповіді чи побажання. На що депутати Юник, Процишин, Швець, Пілько добавили, що якщо не може працювати орган для цього призначений (виконком та представники ТрускавецьЖитло), то депутати змушені будуть приймати інші міри в сесійні залі.  Депутат Швець Павло підсумав: “У пятницю 20.04.2012 р. представниками “Трускавець  Житло” мають бути запропоновані нижчі тарифи або інші шляхи розвязання цих питань, в іншому випадку Депутати найдуть спосіб це зробити шляхом позачергової сесії… На комісії були пристуні: Депутати:  Олександр Ткаченко, Ігор Пілько, Євстахій Буняк, Іванна Спурза, Євген Юник, Василь Кіндракевич,   Сергій Мицик, Богдан Процишин, Швець Павло, Богдан Габшій, Володимир Наконечний, Михайло Малащак, Олександр Ткаченко, громадський діяч та помічник обласного депутата Святослав Грабовський, Представники виконкому які  прийняли рішення про підвищення тарифів за суміцництвом працівники КП ТрускавецьЖитло та МіськоїРади (Богдан Андроник, Мирослав Мицько, Петро Шумин, Петро Нестерівський), мешканка Трускавця Варвара Іванівна.  Наступна комісія призначена на 20-04-2012 о 12.00. А збори громадян по питанню тарифів відбудуться в цей ж день 20-04-2012 (пятниця) о  17.00 годині в народному домі.

Ось кому ми завдячуємо за “нові-зрозумілі-чесні-прозорі” ціни на послуги ЖКГ( 15 чоловік збільшили видатки кожної сім”ї на 150-200 грв. у місті яке складається з 30 тис. людей):

Нижче відео подій на комісії:

20 квітня 2012 р. Трускавецька комісія з ЖКГ завершила роботу, для прийняття рішення комісії по зниженню тарифів не вистачило 1 голосу (за проголосували  Швець і Буняк (Свобода)  не підтримали Спурза(Пора) і Хомич(ХДС) ) . Ті депутати яким не байдуже проблеми мешканців Трускавця відразу підготували звернення

у Трускавці в народному домі відбулись збори мешканців.  На зборах обговорювали питання щодо чесності та якості роботи влади та вивчались причини підвищення тарифів на комунальні послуги. За результатом зборів було прийнято резолюцію та проведено попереджуючий пікет міської ради.

21 квітня 2012р. Поширення заяв про відмову від сплати нових тарифів. Автор заяви Юрист М.Пилипів

22 квітня 2012 р. Трускавець. Товариський клуб.  Зустріч з відомим політологом, аналітиком та політиком п.Соскіним Олегом Ігоровичом Директором Інституту трансформації суспільства, який попередив присутніх про те, що стан населення вже настільки зубожілий, що найменша іскра в тому числі і тарифна призведе до пожару, який ніхто не потушить. Він порадив відкликати тих депутатів, які не представляють інтересів громади та … озброюватись!

23 квітня 2012р. Подання в прокуратуру Трускавця заяв щодо тарифів від мешканців Трускавця та голови осередку “Громадянська позиція” Василя Кіндракевича.

24 квітня 2012р. За ініціативи депутата обласної ради і голови комісії з ЖКГ Михайла Задорожного (ВО Свобода) у Львівській обласній раді відбулась термінова комісія з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку. Комісія розглянула Резолюцію зборів громади Трускавця від 20.04.2012р. І звернулась в обласну прокуратуру та антимонопольний комітет

P.S. Картинка “НІ новим тарифам” до статті взята з соц.мережі FaceBook  з підписом  “ІнформБюро”

ВІДЕО ВИКОНКОМУ ВІД 26 квітня 2012 року: http://grabovsky.com.ua/home/134-truskavetskij-miskvikonkom-ne-chue-gromadi-mista

(Переглядів 275 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви