Попіарились та й розійшлись (пишуть чесні “Джерела Трускавця”)

07.05.2012 | Filed under: Акценти

У п’ятницю, в час, коли міська рада Трускавця вже не працювала (завершення робочого дня в п’ятницю о 16.00) біля стін мерії відбулося зібрання-мітинг громадян міста, які не задоволенні ситуацією навколо тарифів у комунальній сфері міста-курорту. Відтак мітингуючі з гаслами «Подолаємо корупцію разом» та «Козирним тарифам – стоп» вимагали зниження тарифів на комунальні послуги. Виступали на зібранні вже відомі експерти з мітингових, бойкотних та тарифних справ –  депутати обласної ради Михайло Задорожний, Олексій Балицький, помічник депутата Святослав Грабовський, головний «опорівець» Євген Бродзінський. Був тут і депутат міської ради Богдан Процишин, а також підприємець Сергій Розора.

Депутат обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Задорожний риторично запитував у присутніх, чому не має представників міської влади. Можливо, організаторам треба було проводити акцію у робочий час , тоді, коли на місці є міський голова («ДТ» стало відомо, що Руслан Козир в цей час перебував у Львові у відрядженні, а дехто з депутатів були присутні на засіданні бюджетної комісії, яке проходило у світлиці міської ради ). Не найкращий час для проведення зібрання, якщо чесно. Але для людей, котрі напередодні виборів намагаються заробити політичний капітал, відсутність діалогу – як манна небесна, можна зайвий раз  заробити передвиборні бали балачками  про свої успіхи з боротьбою з зубожінням та підвищенням цін. Виступаючі нарікали не реконструкцію майдану Незалежності, забувши розповісти присутнім трускавчанам, що після ремонтних робіт місто, а відтак громада, отримає стаціонарну сцену для загальноміських заходів та міську вбиральню, яку попередня влада за довгі роки свого царювання так і не спромоглась зробити. В цей же час люди скаржились на відсутність роками нормальної якості надання комунальних послуг у місті, низькі зарплати та пенсії.

P.S.  Оригінал статті тут: http://djerela.com.ua/index.php?dn=news&to=art&id=916

(Переглядів 74 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви