Олег Тягнибок: Так звана “пенсійна реформа” – це соціальна українофобія в дії. Це наруга над старшим поколінням і знищення перспектив для молоді

09.07.2011 | Filed under: Некатегоризовано

“Так звана “пенсійна реформа”, яку сьогодні вночі цинічно й брутально протягнув режим Януковича, – це соціальна українофобія в дії, здійснювана московською окупаційною адміністрацією, котра засіла на Печерських пагорбах”, – заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, коментуючи ухвалення Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи.

Олег Тягнибок зазначив: “Окремо хочу наголосити, що шахрайська пенсійна реформа була ухвалена лише завдяки голосам “тушок” з НУНСу та БЮТу, які дали на підтримку законопроекту 39 голосів із 248, що проголосували “за”.

Олігархів не задовольнило нищення малого і середнього бізнесу Податковим кодексом. Вони пішли у відкритий наступ на всю громаду. І так звана “пенсійна реформа” – це лише початок, на черзі ухвалення рабського Трудового і рейдерського Житлового кодексів. Але вершиною цього знущання над українцями має стати запровадження ринку землі, яким українофобська влада завершить тотальне розграбування національних багатств.

Ні жити, ні працювати, ні навіть достойно померти кримінально-олігархічний режим українцям не дасть. За розмовами про реформи і економіку чільні представники влади приховують банальне намагання ще глибше залізти у кишені простих громадян. Вони діють за принципами “якщо не ми їх – то вони нас” та “після нас – хоч потоп”, але при цьому забувають, чим закінчили багато хто з тих, які це проголошували.

Жахливим наслідком цієї псевдореформи стане повна втрата перспектив отримати гідну роботу для нашої молоді. Адже держава і зараз не може забезпечити ні першого робочого місця, ні гідної оплати праці для молодих людей. А втрата перспективи для молоді у цій державі – це втрата майбутнього самої держави.

Відповіддю на українофобію влади буде соціальна і національна революція. Про це мають пам’ятати як олігархи з України, котрі постійно фігурують у рейтингах найбагатших людей світу, так і їхня обслуга у владі.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вважає, що змінювати порядок пенсійного забезпечення необхідно виключно комплексно, з пакетом демографічних та антикорупційних заходів”.

Прес-служба ВО “Свобода”

(Переглядів 63 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви