Пам`ятаймо про Героїв Майдану

13.02.2014 | Filed under: Публікації

Сергій Нігоян, Міхаіл Жизнєвський, Юрій Вербицький. Вірменин, білорус, українець. Вони стали першими жертвами, першими Героями Майдану, які заплатили ціну власного життя за те, щоб Україна мала і волю, і долю.

Вшанувати пам`ять Героїв Майдану – саме це було метою флеш-мобу, організованого Штабом національного опору у м. Трускавці. Акція відбулася вчора, 12 лютого, в курортному парку. Біля 17.00 перед корпусом нижнього бювету молоді хлопці та дівчата почали запалювати лампадки. Кожен з відпочивальників, які саме приходили попити цілющої Нафтусі, міг долучитися до акції – запалити лампадку та покласти її на знак вшанування загиблих Героїв.

Різнокольорові лампадки виклали у формі тризуба, який окрім вміщених у ньому старих закодованих символів (слова «ВОЛЯ», корони руських князів та триєдиного Бога, якому поклонялися наші предки і поклоняємося ми) зараз набув символів нових – боротьби (вила, щоб вигнати нечисть із хати) та непокори (прикладом є смерть трьох перших Героїв Майдану). Подібно і відповідь на заклик «Слава Україні!» набрала теж нового сенсу – кажучи «Героям слава!», маємо на увазі не тільки козаків, стрільців та воїнів УПА, але і Героїв Майдану.

«Пока человек чувствует боль – он жив. Пока человек чувствует чужую боль – он человек» і «Схід та Захід – ми єдині». Такі короткі месиджі засилали цікавим відпочивальникам організатори флеш-мобу. Символічним був і ровер з написом «Вимога № 1 – відставка Януковича!». Лампадки, чиє мерехтливо-спокійне світло таємничим способом притягувало нових учасників акції та об’єднувало всіх в єдину українську родину – ще один символ, символ єднання живих та мертвих у справі за спільну ідею, а також у молитві…

Майдан стоїть і ніхто не знає, скільки ще потрібно часу, крові, витримки, поту та засобів, скільки ще потрібно брехні та облудства політиків та провокаторів, скільки ще потрібно наших молитов. Щодо останніх, то їх забагато не буде. І не тільки за загиблими Героями, які перебувають у Вічності світла, але й за живими, тими, хто готовий стояти до кінця. І на Майдані Києва, і на Майдані Гідності власної душі.

Володимир Ключак

(Переглядів 581 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви