Сергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»?

20.12.2013 | Filed under: Публікації

Я, громадський діяч Сергій Петрович Розора, був активним учасником на Євромайдані, зняв відео в якому показано завіз двох автобусів у двір Адміністрації Президента за 3 години до сумнозвісних провокацій 1 грудня, яка привела до кровопролиття невинних людей. (див. вікіпедія). Ми, з моєю дружиною і сином, з  1-го грудня брали участь в налагодженні роботи революційного табору у КМДА (м.Київ). Протягом 3-х днів дружина і син працювали по 12 годин в секторі громадського харчування, а я в цей час допомагав налагоджувати роботу прес-центру.

Тут і виник конфлікт з Володимиром Свєнтицьким, який, як виявилось, був представником ВО Свободи і втягнув у конфлікт інших представників ВО Свободи. Суттю конфлікту були організаційні питання по налагодженню роботи прес-центру. Я звернувся до організаторів з проханням роз’яснити ситуацію по організації нормальної роботи прес-центру та налагодження озвучення для телетрансляції через проектор у зал КМДА. З цього відео видно, що в КМДА було влаштовано відпочинкову зону. Після цього керівник охорони КМДА звинуватив мене в тому, що я чіпляюсь до людей і є провокатором, бо я попросив аби поставили нормально працюючі комп’ютери, які я пропонував, як варіант, привезти з їхніх партійних офісів з Києва. Вони відповіли – «тобі потрібно – ти і принось».  Вони попросили мене представитись і я представився, як Сергій Розора засновник громадської організації «Клуб щасливих людей» у м. Трускавці, мені відповіли, що це клоунада, хоча організація офіційно заснована групою однодумців у 2011 році, має сотні членів по Україні і за кордоном, і діє по нині. На повторне прохання  допомогти оргтехнікою з яким я звернувся до Левченка, вмішався депутат ВО Свобода, Володимир Свєнтицький і сказав, що мене треба гнати звідси, бо я хочу керувати і щоб я самостійно шукав комп’ютери для роботи. Ми своїми силами налагоджували роботу прес-центру, я мобілізував комп’ютерщиків з Одеси,  Херсону, організували підключення звуку. Давав інтерв’ю з приводу знятого мною на Банковій відео французьким і німецьким журналістам, берлінському радіо, Штефану Шоллю  ( Sudwest Press).

Не зважаючи на те, що ми відповідально і постійно працювали для блага Євромайдану, і я особисто залучав листівками нових людей, мене відсторонили від робочого місця на якому я друкував листівки на майдан та за власний кошт заправляв картриджі до цього принтера.

Приврдом для Свєнтицького стало те, що комп`ютер і принтер потрібен був для того, щоб надрукувати таблицю де вказував скільки тапочок та іншого  треба в даний момент в КМДА. Це він набирав 2 дні так як  практично не сидів за комп’ютером, але й мені працювати не дав.

Потужностей принтера бракувало, тому я одночасно, коштом Трускавецької громади і частково власними коштами надрукували 25 тисяч листівок на різографі і особисто розповсюджував їх. Одразу після мого вигнання, Свєнтицький  заклеїв інформацію про наші контакти у фейсбуці і виставили свої, та одразу почали писати звіти  про виконану роботу у FaceBook по пропаганді, яка ними не велась і навіть не починалась. Коли Свєнтицький сів за комп’ютер, зверху на прес-центр, випадково, впав стяг України і ледь не пошкодили йому голову та оргтехніку. Організатори в залі через цю подію почали істерично кричати в мікрофон звинувачуючи в падінні прапора невідомо кого. Не зважали навіть на присутність телезнімальних груп різних відомих телеканалів. (відео1, відео2).

Потім мене схопила охорона, за розповсюдження листівок, які я вже роздавав два дні і привела в оргкомітет. Левченко сказав, що ці листівки бачив і вони нормальні див. (відео). Після нашої розмови з Левченком він пообіцяв протягом півгодини, ще раз їх подивитись. Пройшло пів години і до мене знову підійшла охорона і сказала, щоб я збирав речі і йшов геть з прес-центру. Коли в черговий раз мене попросили щоб я представився я представився, а на моє прохання назватись охорона відмовилась (відео). Левченко погодив листівку, а Свентицький почав кричати до мене і однопартійців, щоб мене вивели з території прес-центру, де я працював і де знаходилися мої листівки.

Обернувшись довкола, я зрозумів, що ВО Свобода захотіла повністю домінувати в КМДА своєю символікою, а не роботою. Потім, юрист за освітою, директор Фундації Юридичних Клінік, однопартієць лінгвіста-філолога Ірини Фаріон, свободівець Володимир Свентицький сказав на «загальнодоступній»  мові що я маю зробити…, ось мова оригіналу

На другий день, коли я прийшов у КМДА Володимир Свентицький нагадав, що ми вчора посварились з ним і звинуватив мене у крадіжці його фотоапарата і послав мене на три букви (бачу це звична мова у керівника фундації юридичних клінік). (відео1) (відео2)

Після того, як озвучення було нами налагоджене, що видно з відео, звуки за кадром (відео), Свєнтицький викликав охорону, щоб мене з листівками вигнати з території прес-центру. Через кілька хвилин він підійшов і провокуючи мене кинув мою кепку в зал, і сказав, щоб я знову представився. Я показав паспорт і назвався. Я просив щоб він представився, а він замість того, щоб назвати своє прізвище почав вимагати у моєї дружини паспорт, аби вона довела, що вона моя дружина. Звинувачуючи мене у неадекватності під тиском Свєнтицького, охорона, яка складалась з представників Свободи, заборонили мені входити на територію прес-центру, де я працював 3 дні від початку революційних подій.

Хто дав право представникам однієї політичної сили одноосібно вирішувати  питання хто провокатор, а хто ні?! Може окремі особи, використовуючи патріотичні гасла в Україні, хочуть сформувати нову неофашистську силу.  Цього не буде!!!

Окрім того, він кричав в істериці аби я виходив і використовував нецензурну лайку, чим продовжував компрометувати політичну силу ВО Свобода (відео). Потім на виході зустріли депутата ВР Едуарда Леонова і поскаржились йому на те, що Свєнтицький не нормально поводиться відносно громадських активістів, матюкається, чим дискредитує національну ідею і зокрема ВО Свободу. Та Едуард Леонов сказав, що більше вірить слову однопартійця ніж мені. Як пізніше стало мені відомо, їхній тандем вже не раз відзначався у різного роду провокаціях:

1. (Свободівців просять позбавити недоторканності за бійку в будівлі Головпоштамту) (відео).

2.12 грудня у КМДА групою представників “Свободи” у складі близько 30 осіб в масках, якими керував народний депутат від ВО “Свобода” Едуард Леонов, було здійснено силове захоплення одного з приміщень КМДА, за яке відповідали представники громадянського руху “Спільна Справа”

Громадянський рух “Спільна Справа”, який є одним з організаторів Євромайдану і бере участь в акції з першого дня, переконаний: безперервні провокації з боку ВО “Свобода” та напади на активістів “Спільної Справи”, які тривають понад тиждень, є цілеспрямованою кампанією, скерованою на розколювання патріотичних сил, посіяння ворожнечі та міжусобиць, що повністю вкладається у сценарій влади по нівелюванню всього протесту.

“Спільна Справа” звертається до Комітету національного спротиву з вимогою негайно вжити заходів до припинення насильства та провокацій з боку ВО “Свобода” та дати таким діям належну політичну оцінку. http://www.spilnasprava.com/wp/?p=17424

Мене вигнали з трьома коробками листівок з залу КМДА і я продовжив свою діяльність на Хрещатику роздаючи листівки. Загалом, з допомогою Трускавецької громади, я надрукував 25 тис. листівок і роздали разом з дружиною (відео). На наступний день, я зайшов в зал КМДА з товаришем військовим, щоб показати йому де знаходиться оргкомітет, бо він хотів залишити сформовані пропозиції по протидії водометам, яку він з друзями підготував. В цей момент мене помітив В.Свєнтицький і викликав охорону для того щоб мене вивели з залу та вихопив мою фотокамеру і кинув об підлогу. Потім мене представники Свободи тягнули по залу, сходам і виштовхнули на вулицю, як останнього злочинця . (відео)

Прошу пояснити мені, хто такі Едуард Леонов і Володимир Свєнтицький – це патріоти і націоналісти чи просто провокатори, які свою «збочену» психіку переводять в елемент політики? Чекаю офіційних вибачень від представників ВО Свобода та виключення даних осіб з рядів партії, як таких, що дискредитують національну ідею  і Свободу, як політичну силу.

Ми не хочемо, захистивши свої права на Євромайдані від «банди», знову боронити власну свободу від «неофашистів»!

Автор: Сергій Розора

(Переглядів 12 565 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви