Патріот: успіх на міжнародному рівні

01.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Нещодавно у Дрогобичі відбувся щорічний Міжнародний турнір з кікбоксингу “Весна Тайфуну”, організатором якого був спортивний клуб “Тайфун”.

Турнір росте з кожним роком, розширюється географія клубів і товариств, які беруть участь у ньому. І сам турнір (це моя особиста думка) на теренах Львівської області займає почесне перше місце зі всіх кікбоксерських турнірів.

Цього року на змаганнях були присутні 303 спортсмени з Дніпропетровська, Нікополя, Івано-Франківська, Рівного, Тернополя, Криму, Львова, Мукачевого, Ужгорода, Стрия, Трускавця, Стебника, Дрогобича. Збільшилась спортивна делегація із Польщі. Спортивний клуб “Патріот” (Стебник) представляло 16 спортсменів, а саме: Геличак Степан, Рябов Микола, Паньків Назарій, Онисько Ераст, Михайлюк Микола, Мицик Соломія, Михайлюк Михайло, Язев Роман, Пилип Андрій, Чекпаков Самат, Салабун Лев, Матківський Олег, Кішко Руслан, Мартинович Сергій, Гнатків Анатолій, Перепилиця Максим.

Першими вийшли на татамі наймолодші учасники. Ерік Онисько (9 років) переміг львів’янина, а Микола Михайлюк (також 9 років) переміг спортсмена із Рівного. У півфіналі зійшлись Назарко Паньків та Михайлюк Микола. У запеклій боротьбі переміг останній. Фінальний двобій звів одноклубників – Ониська Ераста та Михайлюка Миколу. Важко було надати комусь перевагу – ніхто не хотів поступатись. Врешті-решт перемогу присудили Миколі.

Мицик Соломія у півфіналі поступилась спортсменці із Рівного, хоча нічим не поступалась. Язев Роман у драматичному фінальному бою програв кікбоксеру із Тернополя. Приємно здивував тренерів Кішко Руслан, який у півфіналі переміг стриянина, а у фіналі – досвідченого Олега Матківського. Анатолій Гнатків у розділі семі-контакт програв фінальну дуель і став другим. Спеціалісти радять Анатолію поміняти розділ на фул-контакт і пророкують великі досягнення.

На висоті був Лев Салабун, який переміг двох кандидатів у майстри спорту, спочатку представника Тернополя, а згодом – і нашого Сергія Мартиновича. Щоправда, Сергій не був у своїй найкращій формі, але це ніяк не зменшує перемоги Лева. Треба у формі бути завжди!

У розділі лоу-кік Микола Рябов позмагався зі стриянином  Іваном Гайвановичем, який важчий аж на 24 кг. Миколі в рингу було непереливки, знаю сам, тому що також колись програв цьому велетню зі Стрия. Але Микола молодець, тому що виявив мужність вийти на ринг. Перше місце у розділі фул-контакт здобув Геличак Степан. Також впевнено проводить першу половину сезону Бартош Андрій, який зайняв на цьому турнірі перше місце і вже не вперше цього року привозить медаль у домашню колекцію.

Цього дня перші місця посіли також Перепилиця Максим, Чекпаков Самат (розділ лоу-кік), Язев Роман(розділ лоу-кік), Пилип Андрій (розділ лоу-кік). Михайлюк Михайло (розділ лоу-кік). Рябов Микола (розділ фул-контакт).

Загальна кількість перших місць – 11, других – 6, третіх – 2. Прогрес відчутний не тільки у розвитку турніру, але й у здобутті спортивним клубом “Патріот” перших місць на цьому турнірі. Не хочу зурочити, але позитив є. Тому так тримати, “Патріот”!

Олег Григоренко, голова ГО «Спортивний клуб «Патріот», газета «Воля громади»

(Переглядів 65 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви