Павло Якубенко розкрив страшну таємницю

16.03.2011 | Filed under: Новини

В рамках питання “Про виконання договору про співпрацю між Трускавецькою міською радою та ЗАТ ЛОЗ “Трускавецькурорт”, яке доповідав заступник міського голови Юрій Яворський, виступив і голова Наглядової ради ЗАТу Павло Якубенко, який був присутній на сесії 15 березня разом з генеральним директором товариства Віктором Ждановим. Павло Павлович розповів передісторію протистояння між ЗАТом та міським головою Левом Грицаком (причина – переділ власності) та зазначив, що примирення мусіло відбутися – саме в 2005 – 2006 роках обидві сторони пішли на це. Підписаний договір не є юридичним актом, він носив декларативний характер і не всі його пункти вдалося виконати з ряду об’єктивних та суб’єктивних причин. Договір діяв до 28 лютого 2011 року, а тепер планують підписати дорожню карту (після вивчення дорожньої розмітки). Зроблять це до 1 травня 2011 року.

Павло Якубенко не приховував свого задоволення від співпраці з теперішнім міським головою Русланом Козиром, він оприлюднив ту інформацію, яку так ретельно приховував Руслан Козир – про їхні кількаразові підкилимні зустрічі. В ЗАТ “Трускавецькурорту” із паном Козиром “повне порозуміння”, зазначив Павло Якубенко, та тільки не уточнив, якою ціною цього порозуміння вдалося досягти. Раді в ЗАТ “Трускавецькурорті” і з того факту, що саме Юрій Яворський є заступником трускавецького мера.

Голова Наглядової ради ЗАТу розповів про ситуацію в товаристві, яке готується до перетворення в ТзОВ, відповів на запитання депутатів стосовно вигнання пенсіонерів з роботи, масового скорочення працівників, переведення їх на 0,5 та 0,3 ставки, неузгодженого буріння свердловини в першій санітарній зоні. Міську раду навіть не інформували, що свердловину буритимуть – а навіщо? Навіть працівник ЗАТу на посаді мера не був би такою слухняною маріонеткою, вважаємо ми.

Депутатів, які підняли питання незаконного пробурювання свердловини та ЗМІ, які розкрутили цю справу, яку тихцем ЗАТ хотів собі провернути, Павло Якубенко у гніві назвав “пацанами-казачками” колишнього мера. Стосовно ж “Нафтусі”, на видобуток якого ЗАТ має монополію, то голова Наглядової ради ЗАТ “Трускавецькурорт” зазначив: “Великого прибутку на “Нафтусі” ми не маємо, але обслуговуємо всю територію курорту Трускавець”. Такі ось благодійники в нас є в місті.

(Переглядів 162 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви