Пенсії наразі згідно графіку

02.04.2014 | Filed under: Публікації

– На фоні київських подій чи відбулися якісь зміни у діяльності Пенсійного фонду України і, зокрема, чи торкнулися вони управління Пенсійного фонду у м. Трускавці? – цікавимося у заступника голови управління Пенсійного фонду у Трускавці Олександра Кропивницького.

– В управлінні Пенсійного фонду України в м. Трускавці у зв’язку з названими подіями ніяких структурних змін не відбулося. Правда, на початку року створено громадську приймальню, яка працює за принципом «єдиного вікна». Тобто, тут постійно, згідно графіку, ведеться прийом громадян з питань пенсійного забезпечення, видача пенсійних посвідчень, страхових свідоцтв, допомоги тощо.

Послугами приймальні можна скористатися з понеділка по четвер з 10 до 17 години. У п`ятницю ця служба працює з 9 до 16 години. Обідня перерва з 13 до 13.45. Вихідні дні: субота і неділя.

У коридорі для загального користування відвідувачів встановлено електронний інформаційний кіоск. З нього за страховим свідоцтвом чи пенсійним посвідченням можна взяти інформацію про суму нарахованої зарплати працедавцем, перелік банків, що виплачують пенсії, перелік накопичувальних відомостей застрахованих осіб, список документів, які необхідно подати для нарахування пенсій, відомості по пенсійній справі пенсіонера

І ще одне. З першого січня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною». Згідно з цим Законом пунктом 8 статті 1 (першої) Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» викладено в новій редакції, якою передбачено, що коли у разі смерті матері або позбавлення її батьківських прав виховання п’ятьох та більше дітей до шестирічного віку здійснювалось батьком, право на пенсію за особливі заслуги перед Україною надається батьку. Тому таких батьків просимо звертатися в управління Пенсійного фонду у м. Трускавці з необхідними документами для встановлення пенсії.

– Як виглядає ситуація з виплатою пенсій у Трускавці?

Що стосується виплати пенсій, то нагадаю, відповідно до ст. 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа поточного місяця включно в грошовій формі за місцем фактичного проживання пенсіонера.

Виплата пенсій у березні 2014 року здійснювалася в терміни відповідно до затверджених графіків через установи банків та поштові відділення зв’язку. На сьогоднішній день профінансовано виплату пенсій усім пенсіонерам міста. Розміри пенсій не зменшуватимуться, а навпаки, очікуємо незначного її підвищення.

Порада для тих, хто користується банкоматами. У випадку, коли банкомат не видає повну суму пенсій, людині необхідно звернутися в банк, пред`явивши при цьому паспорт. Банк зобов’язаний виплатити Вам повну місячну пенсію.

– Поширюється інформація, що нинішня нова влада, яка задекларувала себе як дуже економно-ощадлива, має намір провести в життя стару ідею про урізання пенсій тим пенсіонерам, які ще працюють. Що з цього приводу Ви можете сказати?

 – На даний час на урядовому рівні про такий закон мова не йшла. У разі внесення змін у чинне законодавство ми заздалегідь через ЗМІ повідомимо про це мешканців міста.

Розмову вів Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 46 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви