Пенсіонери та інваліди з Трускавця побували на прощі в Гошеві

11.08.2016 | Filed under: Новини

Трускавецьким територіальним центром за сприянням секретаря Трускавецької міської ради п. Наталії Пономаренко було організовано поїздку пенсіонерів та інвалідів міста до Василіанського храму Преображення Господнього на Ясній горі у Гошеві. Прочани мали змогу відбути богослужіння у храмі Гошівського монастиря та поклонитися святиням – чудотворній іконі Гошівської Матері Божої та частинці Животворящого Хреста Господнього, пройти стації Хресної дороги. У спільній молитві за мир в Україні вони приклонили свої голови перед чудотворною іконою Матері Божої. Відвідавши Ясну гору, прочани поверталися з гарним настроєм та душевним спокоєм.

(Переглядів 73 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви