22 грудня відбулося перше засідання трускавецького міського виконавчого комітету в новому складі. Тривало воно замість запланованих півтора аж три години. Серед питань, які розглядали та приймали виконкомівці (а всіх членів виконкому разом з керівництвом ради – 19 чоловік, в попередньому було 17) – бронювання робочих місць для громадян, які потребують соціального захисту, організація оплачуваних громадських робіт. Доповідала по цих питаннях директор Трускавецького міського центру зайнятості Маргарита Роман.
Про квартирну чергу у Трускавці та житлові питання доповідала завідувач обліку, розподілу та приватизації житла Галина Грицьків. Більше 30 осіб знято з квартирної черги, бо одні померли, інші переїхали, ще інші покращили житлові умови самостійно, в когось відпала підстава стояти на черзі. Є й такі, хто по 8 – 10 років не поновлює документи. Всього в Трускавці на квартирній черзі стоїть 620 чоловік, з них 480 – за місцем проживання (тобто при міській раді), решта – на підприємствах.
Юрист КП «Наше місто» Артур Дикий доповів, що 29 чоловік самовільно від’єдналися від ЦО від часу попереднього засідання виконкому. А всього в місті з 7,5 тисяч квартир 2 тисячі мають автономне опалення. Мер міста Руслан Козир висловив думку, що на автономне опалення варто перейти всім містом, це вирішило б і проблему гарячого водопостачання. Але це ще в планах, а самовільно від’єднюються вже. Виконком заборонив від’єднюватися від ЦО під час опалювального сезону.
Теж на виконкомі було надано ряд дозволів на приватизацію кімнат в гуртожитках на Івасюка, 9 та Сагайдачного, 3, на розробку містобудівних обґрунтувань, надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, погоджено ряд актів прийняття в експлуатацію житлових будинків, дано дозвіл на оформлення прав власності, присвоєно кілька поштових адрес. Серед цього всього розмаїття подаємо те, що, на нашу думку, може зацікавити читачів нашого вісника. Отже, перша станція стільникового зв’язку звернулася по дозвіл на облаштування і влада міста вітає цей факт. В місті діють ряд антен, які шкодять людям, серед них на «Бескиді» (про це говорив секретар ТМР Петро Шумин) та на міській лікарні, а також в інших місцях. Для обігріву міської ради, два адміністративні корпуси якої мають площу біля 2 000 квадратних метрів, хочуть збудувати міні-котельню на 100 чи 2 по 100 кВт. В цокольному корпусі Стуса, 6 влаштують пересильний пункт для тих, хто живе в жахливих умовах, а на місці ветхих будинків в той час будуватимуть щось інше, більш пристойне для міста-курорту. Рекламу біля міської ради (щит ззаду Бориславської, 2 зі сторони вулиці Дрогобицької) приберуть, вірніше, закриють ним будівельний майданчик і збільшиться площа для паркування автомобілів чиновників міської ради у будні дні, а для всіх решта на вихідні.
Міськвиконком затвердив координаційний план загальноміських культурно-просвітницьких заходів на 2011 рік, який представила на розгляд виконкому завідувач відділу культури ТМР Світлана Ковальчин.
За майже 2 останні місяці було видано 83 розпорядження міського голови. Санаторій «Карпати» розмежовує свої земельні ділянки на землі комерційного т санаторно-курортного призначення та уточнює поштову адресу різних структурних одиниць, питання по підвальних приміщеннях на Річках, 3, які орендує депутат Галина Шиманська-Карп’юк, відкладено, в санаторії «Молдова» постане реабілітаційний центр «Вертебрологія», де проводитимуть підводну витяжку хребта, на Стуса, 4 погоджено акт готовності до експлуатації споруди курсів іноземних мов ПП «Тітон», громада Трускавця отримає право власності на два музеї – Михайла Біласа та історії міста-курорту.
Багато питань на виконкомі стосувалися приватних володінь, відносин між сусідами, ми це не висвітлюємо. В кінці затверджено регламент виконкому. Тепер засідання його проходитимуть кожного третього четверга щомісяця, а всі рішення публікуватимуться в кількаденний термін на офіційному сайті ТМР, на цьому наполягав член виконкому, колишній заступник міського голови Віктор Марченко.
ТОП коментованих за тиждень