Відбулася чергова сесія міської ради

17.10.2019 | Filed under: Новини

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося пленарне засідання LXIII сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. З депутатськими запитами виступили депутати Олег Карпин, Іван Герльовський, Михайло Малащак та Юрій Яворський.

Олег Карпин підняв питання потреби капітального ремонту ліфтів в будинку №10 на вул. Мазепи.

Іван Герльовський повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, з 10.00 до 12.00 в приміщенні Трускавецької міської ради прийом громадян здійснюватиме народний депутат України від Дрогобиччини Орест Саламаха, після чого з 12.00 до 13.00 він зустрінеться з депутатами Трускавецької міської ради.

Михайло Малащак від імені мешканців вулиці Мазепи подякував за забруковану доріжку від будинку №34 в напрямку залізничної колії (біля дитячого майданчика), і попросив підсипати її землею, щоб матерям з колясками було зручно їздити.

Юрій Яворський попросив надати йому результати соціологічного дослідження «Туристична привабливість м. Трускавця», презентація якого проходила в кінці вересня.

Депутати дали добро на створення на базі д/у «Ялинка» дитячої інклюзивної групи та підтримали ініціативу депутата Мирона Мицька звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Депутати також розглянули блок земельних питань. Важливе для міста питання затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» після тривалого обговорення було відправлено на доопрацювання. Для його прийняття забракло голосів.

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви