З понеділкової наради

22.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано

22 листопада відбулася традиційна щопонеділкова нарада в трускавецькій мерії. Вів її вперше в своєму житті Руслан Козир, на самому початку він попросив присутніх не кремпуватися. Подаємо коротко новини, повідомлені керівниками різних відділів та управлінь на цій нараді.

– Прийом громадян міським головою Трускавця пройде наступного вівторка, 30 листопада, о 10.00.

– Трускавець займає одне з останніх місць в області відносно виконання бюджету, повідомив заступник голови Віктор Марченко, а в загальному по області рівень виконання бюджету становить біля 69%.

– Минулої п’ятниці, 19 листопада, відбувся прямий ефір на міському радіо за участі мера Руслана Козира. Одне з питань, яке турбує мешканців – стан перевезення на внутрішньо міських маршрутах, тож на понеділковій нараді голова попросив відповідального за це п. Ігоря Пастернака посилити роботу. Прямі ефіри в п’ятницю будуть постійно, братимуть в них участь керівники міських служб.

– В Трускавці подорожчає тепло, адже вартість закладених витрат по газу в 1 Гігакалорії становить ще 790 гривень, тоді як НАК «Нафтогаз України» виставляє до оплати за газ по 1 300 гривень.

– В неділю було ліквідовано аварію каналізаційної системи, яка сталася по Мазепи, 6.

– Сухі та небезпечні дерева у Трускавці КП «Наше місто» зрізатиме спільно з водоканалом, який має штатну одиницю бензопильщика і якому дрова потрібні, бо опалює він свої приміщення саме дровами, а не газом.

– Курортний парк розриють надовго, адже прокладатимуть кабель від «Шахтаря» до «Каштану», повідомив директор КП «Парк Курортний» Іван Вачко. Міський голова попросив узгодити графік по оптимальному, щоб було зручно і для мешканців міста, і для відпочиваючих.

– З вини ЗАТ «Трускавецькурорт» залишилися без тепла 4 житлові будинки (3 та 15 на Річках, Шевченка, 18, Біласа, 10), про це повідомив генеральний директор КП «Наше місто» Олексій Балицький. Без тепла залишились і міська санстанція та інші адміністративні будівлі.

– Минулого тижня в Трускавці проходив Міжнародний семінар вчителів-методистів, участь в  якому взяло понад 40 учасників, про це повідомив начальник відділу освіти Орест Лобик.

– В суботу, 27 листопада, Трускавець вшанує пам’ять жертв Голодомору, повідомила завідувач відділу культури Світлана Ковальчин. О 15.50 буде запалено свічки біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, пройде хвилина мовчання. Детальніше заходи обговорять на оргкомітеті, який засідатиме цього тижня.

– Відновлення подачі молока для учнів молодших класів в трускавецьких школах відбудеться з 1 грудня.

– Аварію на даху Будинку учнівської творчості ліквідовано.

– Потрібно прибрати територію («трикутник») неподалік від ринку-вернісажу «Дукан», вона сильно захаращена і неприваблива. Цей клаптик не обслуговується КП «Наше місто» ні КП «Парк курортний», можливо приберуть його силами працівників ринку. Якщо ж ті відмовляться, то прибиратимуть цю територію працівники міськвиконкому, запевнив мер Трускавця.

– За минулий тиждень в міській міліції зафіксовано 60 звернень громадян, в тому числі по 8 злочинах, повідомив начальник Трускавецького МВ УМВС України у Львівській області Іван Малиш. Всі цих 8 злочинів вже розкрито.

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви