Піар за бюджетні кошти

29.08.2012 | Filed under: Акценти

У четвер, 23 серпня, Михайло Янковський вручив документи і ключі від машини “Ланос” трьом дрогобицьким інвалідам. Відбулося це дійство в сесійній залі Дрогобицької міської ради.
Михайла Янковського представили як заступника голови Львівської обласної державної адміністрації. Проте напередодні на прес-конференції він публічно заявив журналістам, що перебуває у відпустці, оскільки балотується кандидатом у народні депутати України.
Виникає логічне запитання: якщо пан Янковський у від-пустці, то який стосунок він має до цієї справи, що відбулася в Дрогобичі? І чи не є це порушенням закону про вибори народних депутатів України?
Цікаво, що чимало кандидатів у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N 121 знають цей факт, який можна трактувати як підкуп виборців, проте не роблять нічого, що мала би в цьому випадку зробити людина, яка прагне представляти інтереси дрогобицької громади.
З іншого боку, не за власний же кошт Михайло Янковський придбав ці автомобілі. Це гроші, вкрадені Партією регіонів у тих же інвалідів. Це гроші платників податків.
І коли вже можновладці перестануть піаритися за народні гроші?

 

Анатолій ВЛАСЮК

(Переглядів 57 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви