Юлія Тимошенко: Роман Ілик буде достойним народним обранцем Дрогобиччини. Підтримайте його!

18.10.2012 | Filed under: Акценти

Із Качанівської колонії лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко написала лист виборцям 121 виборчого округу, у якому закликає мешканців міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника та Дрогобицького району проголосувати за свого соратника, лідера Львівської “Батьківщини” Романа Ілика.

 

“Дорогі мої!

 

Сьогодні, без перебільшення, від кожного з нас  залежить доля України. Вибір, зроблений Вами у жовтні, стане доленосним. Так, він не буде легким. Доведеться знайти силу, аби ще раз повірити, мудрість, щоб не помилитися. 

 

Україна проходить дуже важкий шлях, але це шлях становлення нашого народу. Так, недолуга нинішня влада відбирає наші громадянські свободи, переписує історію, забороняє рідну мову, нищить  усе українське. Вони прагнуть перетворити українців на рабів: безвольних, безправних та слабодухих. Але не піддавайтесь спокусі зневіритися, не слухайте тих, хто каже: «Від тебе нічого не залежить!». Ми  ще маємо вибір. І його не можна втратити даремно!

 

Оберіть достойних і чесних політиків, які здатні змінити стан справ в Україні на краще. Я прошу вас підтримати № 19 у виборчому бюлетені і проголосувати за партію ВО «Батьківщина»!

 

У Вашому  окрузі балотується мій соратник, голова Львівської обласної організації партії «Батьківщина», узгоджений кандидат від Обєднаної опозиції  та партії  “Свобода” – Роман Ілик. Цю людину я добре  знаю. Він прийшов у політику у дуже непростий  час. Політичні переслідування, репресії, допити, голодування  – Роман Ілик гідно пройшов всі ці випробування та  конкретними вчинками довів свою порядність, принциповість і відданість Україні.  Я довіряю цьому політику і знаю – він буде достойним народним обранцем від Дрогобиччини.

 

Прошу Вас підтримати 28 жовтня 2012 року партію ВО «Батьківщина» та кандидата у депутати по 121 виборчому округу Романа Ілика.

 

Голосуй за себе – голосуй за Батьківщину!

 

Щиро Ваша,

Юлія Тимошенко”

(Переглядів 125 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви