Михайло Сендак: «Я собі не позволю, щоб хтось по мені їздив»

19.10.2012 | Filed under: Публікації

Прес-конференція Михайла Сендака, кандидата в народні депутати по 121 Дрогобицькому виборчому округу, пройшла у п’ятницю, 19 жовтня. Якщо порівняти її з попередньою зустріччю в тій же залі десь місяць тому, то впадало в око по-перше, мізерна кількість присутніх журналістів (тільки сім осіб), а по-друге, 180-градусний поворот від похвали діючої влади до її критики. Причина зрозуміла – губернатор області Михайло Костюк приїхав особисто представити виконуючим обов’язки глави Дрогобицької райдержадміністрації Михайла Винницького (до речі, кума Михайла Сендака, котрий працював його першим заступником) та особисто дав вказівки «зупинити Сендака». А якщо конкретніше – то не повернутися вже Михайлук Сендаку в крісло голови ДРДА. Тому кандидат під час свого спічу слів не добирав – дісталося всім – і губернатору Михайлу Костюку, і його заступнику Івану Грунику, і кандидатам-опонентам Янковському, Ілику, Задорожному, Курусу, Гукові, і модрицькому війту Флюнту, і попереднику Михайла Дмитровича на посаді голови ДРДА Михайлу Кравцю, і екс-губернатору Миколі Кмітю, і навіть журналісту Богдану Процишину з телеканалу «Алсет», самому телеканалу та всім місцевим журналістам. Після таких страшних слів аж страшно було пити дорогий коньяк, але хіба відмовиш такій людині, котра творила Помарачеву революцію та вигнала з області Медведчука (згідно слів кандидата)? Тож подаємо пряму мову кандидата в депутати, котру можна назвати і лебединою піснею, і черговим скандалом цих виборів на Дрогобиччині, і задуманою політтехнологією, і відчаєм, і бойовим духом, і впевненістю, що є люди непотоплювані, що може вкотре справдитися вже після цих виборів.

На носі фініш і ми бачимо, що боротьба загострюється з кожним днем. Я довго дивився і нікому не заважав. Оцінку ж давати виборцю.

Ми мали і маємо багато претензій до влади. Влада на Львівщині під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка застосувала до мене бандитські методи. Це йому не залізниця і не шпали ставити, тож я собі не позволю, щоб хтось по мені їздив. У мене з цього приводу буде о 15.00 зустріч із прокурором області.

Костюк приїхав представляти виконуючого обов’язки. В законі чітко записано, що в разі відсутності керівника автоматично виконує його обов’язки перший заступник. Коли я зареєструвався кандидатом у депутати, то думав, що влада поставиться до цього з розумінням. Але коли в районному народному домі зібрали весь бомонд району та міста, а губернатор наказав, щоб «кабінет Сендака опломбувати і не пускати його на поріг», а після того незаконно звільнили в. о. начальника відділу освіти району, то як з цим миритися? Костюкова диктатура – це не приватна фірма і не залізниця. Була особиста вказівка Костюка меру Борислава зняти мої банери: не знімеш – заблокуємо місто. Хіба такими мають бути методи влади?

Прикро, що мій заступник проявив безхарактерність, взагалі прикро, що в мене такі заступники-підлабузники, яким кинули цукерку, а вони готові лизати. Мені стидно, що той, хто тримав мою дитину до хресту, пішов лизати, слизнячок він такий. Я не хочу, щоб моя дитина спілкувалася з ним і навіть бачила його…

Далі Михайло Сендак розповів, що фактично жоден з його підлеглих працівників РДА не відповідає на його телефонні дзвінки, що він і продемонстрував у присутності журналістів. Також Михайло Сендак різко розкритикував свого опонента на виборах, кандидата від Партії регіонів, заступника глави ЛОДА Михайла Янковського, про якого висловився коротко «мєнт мєнтом». Михайло Сендак заявив, що буде домагатися від ЦВК зняття з виборів Михайла Янковського. Та дісталося не тільки одному кандидату від Партії регіонів. Набагато більше стріл полетіло у сторону Михайла Задорожного, якого не вперше Михайло Сендак назвав «есдеком та жуліком, котрий розікрав весь район», Ігоря Куруса, якого було названо креатурою Каськіва, Льовочкіна та Фірташа. Згадав Михайло Сендак і про Віктора Конца, який буцімто сидів у Польщі в тюрмі, про Романа Ілика, який «перший буде тушкою» і є фактично кандидатом від партії влади як людина братів Дубневичів та Михайла Костюка. Про останнього Михайло Дмитрович висловився ще в такому дусі – якщо, мовляв, за нього ручаються Яценюк та Турчинов, то нехай напишуть заяву про складення своїх повноважень у випадку переходу Ілика до регіональної більшості. Втім, майже одразу про того ж Яценюка було сказано, що він щопонеділка здає звіти про виконану роботу Президенту.

Більшість того, що сказав Михайло Сендак про Миколу Кметя, Романа Ілика, Михайла Лужецького, Михайла Винницького, Івана Груника, пана Флюнта, першого депутата від Дрогобиччини Євгена Гриніва залишиться поза межами цієї публікації. Бо навіть сенсаційні заяви Миколи Лагодича – ніщо в порівнянні з тим, що озвучив Михайло Сендак. Якщо це не біла гарячка, а правда, то залишається спакувати свої манатки та виїхати з цієї країни, в якій одна й та сама людина може роками (!) бути у владі і водночас так цю владу критикувати, робити з себе полум’яного опозиціонера. При всій повазі до Михайла Сендака не можемо опублікувати його гидкі слова на адресу телекомпанії «Алсет» та конкретно журналіста Богдана Процишина, якого з невідомих причин кандидат постійно називав або Гнида, або пан Гнида, доводячи, що так йому представили цю людину. Бо можна не любити цього депутата Трускавецької міської ради, можна мати щось проти нього, але ображати людську гідність, принижувати її таким способом – це вже нижче плінтуса. Як і називати регіональне телебачення «примітивними дрібними заробітчанами, які якраз не дають розвивати Україну».

І заявляти про своїх підлеглих, яких же сам приймав на роботу, що «я аж тепер зрозумів, з ким я працював», підтверджувати чутки, що Михайла Винницького називають «стодоларовою купюрою» (на прес-конференції Микола Лагодич вжив інше слово – «сотка»), говорити про непорядність там, де ти працював не оди рік – це ще треба вміти. Не кожному дано так рвати сорочку на своїх грудях і критикувати тих, з ким ще вчора були «любими друзями». Бо пригадується вереснева прес-конференція, коли Михайло Сендак та Михайло Янковський говорили таким суголоссям, таким дуетом, що здавалося – ця дружба навіки, а єдність владних рядів ніщо не зможе розколоти.

Тим, що Михайло Сендак озвучив факт ставки партії влади саме на Романа Ілика, Америки він не відкрив. Це відомо багатьом. Для прикладу, автор цих рядків (ви зауважили це?) жодного разу своїми словами особисто не покритикував пана Ілика – на чиє прохання, як ви думаєте? КОЖЕН з тих, хто має реальні шанси перемогти, влаштовує чинну українську владу. Інше діло, що ставка дуже велика.  Двозначно сприйнявся і вислів кандидата «чує грішок, що морда в ПУХУ». «Подивитеся, яка тушка буде перша з Львівщини і згадаєте мене», – каже Михайло Сендак, чим неначе заперечує свої інші слова про впевненість у власній перемозі («Я не вічний кандидат, як Олександр Чебаненко, я йду у Верховну раду перший і останній раз»). Дарма Михайло Дмитрович так пожартував із Олександром Івановичем, не сумніваємося, що це не піде йому на користь. А те, що Михайло Сендак у Верховну раду йде перший та останній раз – абсолютна правда.

А хочеться закінчити цей дивний звіт із цієї дивної прес-конференції словами ревізорівської Ольги Фреймут – ми не рекомендуємо вам це. Тобто, нема бажання порекомендувати нашим виборцям включити Михайла Сендака до переліку тих осіб, з кола якого обиратимемо, за кого ж голосувати 28 жовтня.

Володимир Ключак

(Переглядів 353 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви