На Дрогобиччині є нова об’єднана опозиція і новий узгоджений кандидат!

22.10.2012 | Filed under: Публікації

Принаймні, таке враження склалося після відвідин прес-конференції, котра пройшла 22 жовтня у приміщенні дрогобицької райспоживспілки. Четверо кандидатів у депутати по 121 Дрогобицькому виборчому округу говорили в один голос про координацію дій, про підтримку ідеалів «Свободи» та і взагалі про підтримку на виборах цієї політичної сили, яка втілюватиме в життя і те, чого прагнуть КУН та НРУ. Ці четверо – кандидати Михайло Задорожний, Тарас Гентош, Тарас Курчик та Святослав Грабовський. Перші троє виступили із заявою, текст якої і пропонуємо вашій увазі.

«Ми – представники національно-патріотичних сил Дрогобиччини, заявляємо про об’єднання наших сил задля консолідації усіх зусиль у боротьбі із антиукраїнським режимом. Ми чітко усвідомлюємо загрози, перед якими опинилась Держава Україна, чітко усвідомлюємо необхідність формування якісно нового проукраїнського парламенту, і відтак маніфестуємо: ми об’єднуємось заради захисту результатів волевиявлення наших громадян і недопущення фальсифікацій як під час виборів, так і під час підрахунку голосів. Закликаємо усі долучитись до цього процесу і забезпечити право кожного громадянина бути почутим.

Поряд з тим, закликаємо усіх краян взяти участь у виборах і проголосувати так, як підказує ваше серце.

Голова Проводу Львівської обласного Конгресу українських націоналістів, кандидат у народні депутати України по 121 виборчому округу Тарас Гентош,

депутат Львівської обласної ради, член фракції Народного Руху України у облраді, кандидат у народні депутати України по 121 виборчому округу Тарас Курчик,

депутат Львівської обласної ради, член фракції ВО «Свобода» в облраді, кандидат у народні депутати України по 121 виборчому округу Михайло Задорожний»

Іншу заяву, яку розповсюдили під час цієї прес-конференції, підписало тільки двоє кандидатів. Суть її зводиться до того, що кандидат Тарас Курчик знімає свою кандидатуру на користь Михайла Задорожного. А якщо хочете текст заяви повністю, то будь ласка.

«Ми – представники національно-патріотичних сил Дрогобиччини прийняли рішення йти на вибори єдиною колоною. Колоною, завдання якої – не допустити проходження до влади людей, які своєю діяльністю дискредитують національно-демократичні сили та ставлять під загрозу існування Української Держави як Держави для людей, а не для чинного олігархічного режиму. Колоною, яка підтримує на цьогорічних парламентських виборах партію ВО «Свобода» та найбільш рейтингового за останніми соціологічними опитуваннями кандидата у народні депутати по 121 виборчому округу – Михайла Задорожного. Колоною, яка, віримо, дасть новий поштовх для консолідації істинних опозиціонерів і патріотів.

Ми розуміємо, що жителі Дрогобиччини у Верховній раді України хочуть мати свого правдивого представника, людину, яка у парламенті реально відстоюватиме інтереси жителів цього округу – жителів Дрогобиччини, людину, яка є щирим патріотом своєї Держави. Ми переконані, що до парламенту має пройти політик, у якого не здригнеться рука проголосувати за денонсацію зрадницьких «Харківських угод», відміну закону про регіональні мови, надання статусу борців за незалежну державу Україна воїнам ОУН-УПА, повернення статусу Героя України Степанові Бандері, Роману Шухевичу та генералові Тарасу Чупринці, виведення російських військ (російського флоту) за межі України, проведення люстрації над усіма державними службовцями. Такою людиною, віримо, є Михайло Задорожний. Саме тому депутат Львівської облради Тарас Курчик знімає свою кандидатуру із виборчих перегонів на підтримку кандидата Михайла Задорожного. Закликаємо усіх жителів регіону на виборах народних депутатів України, які відбудуться уже у найближчу неділю, віддати свій голос за партію ВО «Свобода» та за «свободівця» Михайла Задорожного як представника національно-патріотичних сил Дрогобиччини.

Депутат Львівської обласної ради, член фракції Народного Руху України у облраді Тарас Курчик,

депутат Львівської обласної ради, член фракції ВО «Свобода» в облраді, кандидат у народні депутати України по 121 виборчому округу Михайло Задорожний».

Таким чином, на Дрогобиччині сталося те, чого всі так давно чекали – кандидати об’єдналися навколо знаної в краї фігури, навколо людини, котра реально працювала і працює на користь краю, навколо кандидата, котрого не нав’язали нам зверху, а який є звідси і якого болить душа за Дрогобиччину. Може, це надто пафосно сказано, та нарешті появився хтось, хто не лише сповідує радикальну ідеологію «Свободи», але хто вже довів, чи вартує він того, аби представляти інтереси Дрогобиччини в парламенті.

Спільне ведення виборчої кампанії цими кандидатами, уникання будь-яких брудних методів агітації, відсутність розбіжностей у виборчих програмах, спільні ідеологічні засади, намагання донести людям правду про «підсадних качок» незалежно від прапорів, якими ті прикриваються – все це зблизило цих чотирьох кандидатів, об’єднало навколо однієї святої мети – України. І хоча є ще багато запитань і не на всі з них кандидати зуміли дати вичерпну та переконливу відповідь, та головне – процес пішов і люди знатимуть, що є нова об’єднана опозиція на Дрогобиччині і є новий єдиний та узгоджений кандидат – Михайло Задорожний, який має шанс перемогти ставленика Партії регіонів. І навіть те, що Тарас Гентош не знімається з виборів, бо на це потрібно рішення Великого Збору КУНу, а Святослав Грабовський не знімається, бо не хоче, аби ним маніпулювали політики, котрі заявляють «всі решта МУСЯТЬ знятися заради Романа Романовича», не змінює ситуації. Мусимо пам’ятати як «Отче наш»: тільки Задорожний і тільки «Свобода», яка, до речі, не виставляла свого кандидата на нашому окрузі, а отже, тихцем підтримує саме Михайла Задорожного.

До кінця цього тижня очікується, що ще один кандидат виступить із заявою, в  якій підтримає ідею чесних виборів та намагань відстояти вибір народу, з якою виступила нова об’єднана дрогобицька опозиція. Але хто цей кандидат – озвучено не було.

Шкода, звичайно, що ця нова об’єднана опозиція не сформувалася хоча б два-три тижні тому, адже не всі знатимуть про єдиного кандидата Михайла Задорожного. Але тішить, що вона все-таки витворилася, на противагу підкилимним іграм у Києві, коли нас поставили перед фактом – голосуйте за такого-то і вам нема чого думати ні про його минуле, ні про те, що чхати він хотів на інтереси краю. Але давайте не будемо про погане, коли є можливість поговорити про добре, про об’єднання національно-патріотичних сил Дрогобиччини. Як кажуть, звершилося! Нарешті!

Під час прес-конференції піднімалося багато інших цікавих тем. Так, наприклад, Святослав Грабовський різко розкритикував «Нашу Україну», представників якої він назвав колаборантами, які вже себе показали, бо були при владі. Пан Святослав зауважив, що не був він і членом «Свободи», бо партійного квитка не мав, а від УНКП йде як безпартійний, яким він на даний момент і являється. Михайло Задорожний звернув увагу присутніх, що в нас чомусь бояться критикувати опозицію, навіть якщо в неї «гниле» нутро «підсадної качки». Тарас Курчик розповів про свої високі рейтинги (за даними окремих опитувань, він четвертий у списку симпатій виборців), але все ж він вирішив знятися на користь сильнішого Михайла Задорожного. Тарас Гентош звернув увагу присутніх на той факт, що КУН участі в виборах за партійними списками не бере, тепер в.о. голови партії є Євген Лопаков (перепрошуємо, якщо прізвище подано неправильно), а Івченко та Брацюнь, які балотуються до парламенту за списками «Нашої України», вже не є членами цієї політичної сили. Тривала прес-конференція годину часу, а завершилася фуршетом.

Володимир Ключак

(Переглядів 718 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви