Володимир Огризко: “Якщо не знаєте за кого голосувати, голосуйте за “Собор”

01.10.2012 | Filed under: Публікації

У суботу, 22 вересня, на Дрогобиччині побував Володимир Огризко, міністр закордонних справ України в часи президента Віктора Ющенка. Разом із Заслуженим артистом України, керівником гурту “Хорея Козацька” Тарасом Компаніченком вони агітували за кандидата в народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу № 121 Миколу Тустановського. Дипломат і музикант ідуть відповідно третім і четвертим номером у партійному списку Української платформи “Собор”, а наш краянин очолює партійну структуру цієї політичної сили в Бориславі.

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка ректор цього навчального закладу Надія Скотна представила присутнім Володимира Огризка. На його думку, нині Україна перестала бути українською. Фактично людей поставили перед вибором, що нема за кого голосувати.

Володимир Огризко підкреслив: “Якщо маєте за кого голосувати – за об’єднану опозицію, “Свободу” чи “Удар”, – голосуйте. Якщо не знаєте за кого голосувати, голосуйте за “Собор”.

Він охарактеризував Українську платформу “Собор” як нову політичну силу. Її фактичні лідери пішли балотуватися по мажоритарних округах, а до партійних списків включили відомих письменників, політологів, економістів, інших знаних людей. Причому, за словами Володимира Огризка, ці люди зібралися, самі між собою визначили, хто яке місце займатиме в партійному списку.

“Ми пізно розпочали, – зізнався досвідчений дипломат, – а тому розуміємо, що не встигнемо до 28 жовтня підняти наш рейтинг до необхідних п’яти відсотків”. А тому до 14 жовтня, до Покрови, партія визначиться на чию користь віддати голоси. З контексту виступу виходило, що це буде об’єднана опозиція.

Основну свою роботу “Собор”, за словами Володимира Огризка, розпочне після парламентських виборів, бо новітнім політикам не байдуже, хто буде президентом України. “Втім, нам нав’язують думку, що, крім Януковича, Тимошенко, Яценюка чи Кличка, ніхто не може керувати Україною”.

Володимир Огризко відповів на запитання присутніх, причому був подивований, наскільки глибоко окремі з них ознайомлені з зовнішньою політикою України та ставленням світових лідерів до нашої держави.

Побачимо, наскільки успішним буде цей проект, хоча, мабуть, без, власне, політичної складової тут не обійтися. Відкидаючи політиків як таких і політику як таку, ті, хто входить до “Собору”, ризикують перетворитися на анархістьку, махновську силу, яка нічого не визнає. Так можна зайти дуже далеко.

На зустрічі виступив Микола Тустановський. Як колишній міський голова Борислава, він добре знає проблеми не лише міста нафтовиків, а й Дрогобиччини, бо неодноразово доводилося бувати в Кабінеті Міністрів України, добиваючись розв’язання тих чи інших проблем. Не завжди вдавалося всього добитись, і це негативно впливало на стан справ у Бориславі, коли не було світла, води, відремонтованих доріг.

Великим відкриттям для присутніх став виступ Тараса Компаніченка. Він не лише зробив культурологічний екскурс у минуле України, провівши паралелі з сучасністю, а й виконав на кобзі старовинні та сучасні пісні. На його думку, те, що нині відбувається в Україні, насамперед зрада і колабораціонізм, ми вже мали, просто треба уважніше вдивлятися в минуле і вкотре не наступати на граблі.

На тлі інших презентацій кандидатів у народні депутати України виступ Тараса Компаніченка був незвичним, а тому викликав захоплення серед присутніх. Довелося музикантові й співакові роздавати автографи. Володимир Огризко побував також у Стебнику та Бориславі. Ексклюзивне інтерв’ю з ним читайте в одному з найближчих номерів “Тустані”.

Анатолій Власюк, часопис «Тустань»

(Переглядів 58 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви