Поки влада безпомічно розводить руками, Стебник топиться в смітті

15.06.2011 | Filed under: Новини

Схоже, чорні хмари нависли над начальником КП МВУЖКГ Володимиром Вакуленком, якого міськвиконком звинувачує у халатному відношенні до своїх обов’язків. Натомість, пан Вакуленко, якому «приписують» розвал підприємства, стверджує, над КП МВУЖКГ «висять» борги влади попередньої каденції, яка за словами п. Володимира, до керувалася так, що КП просто «тоне» в боргах.

Картина і справді невтішна. Тільки за спожиту електроенергію організація заборгувала «Стебниктеплокомуненерго» 700 тисяч гривень. Працівникам благоустрою влада заборгувала понад 74 тисячі гривень, робітники, які займаються вивезенням сміття більше 4-х місяців не отримують зарплати. Доведені до відчаю недолугим керівництвом місцевого самоврядування, люди оголосили страйк. Сміття у Стебнику вже другий тиждень ніхто не вивозить.

На оперативній нараді Стебницької міської ради мер міста Василь Пецюх наголосив, що «вибиватиме» кошти у казначействі, аби хоча б частково погасити заборгованість перед страйкарями. Сам же начальник КП МВУЖКГ знаходиться зараз на лікарняному. Проте здаватися не має наміру, буде і надалі відстоювати інтереси підприємства, знаходячись в опозиції до влади. Не дивлячись на те, що на керівника підприємства Володимира Вакуленка відкрита кримінальна справа щодо невиплати працівникам КП МВУЖКГ заробітної платні. Справу скеровано до суду. Така катавасія доволі болюче відбивається на мешканцях міста калійників – поки влада безпомічно розводить руками, місто топиться в смітті.

Вікторія Лишик

(Переглядів 50 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви