Вісті зі Стебника

14.01.2011 | Filed under: Новини

–          На останній понеділковій нараді у Стебницькій міській раді заступник міського голови Петро Веклюк основну увагу акцентував на вивезенні сміття та благоустрої міста, зокрема, на прибиранні території. Як повідомив п. Петро, вже проведено переговори з трускавецьким підприємством КП “Наше місто” щодо надання транспортних послуг: для прибирання міста від сміття трускавчани  виділять сміттєвоз.

–          За 2010 рік у Стебнику померло 214 осіб, а народилася 151 дитина. За цей час одружилося 74 пари. Молодята називали своїх дітей доволі рідкісними як на наших теренах іменами: Аріна, Віолета, Злата, Єлизавета, Віталіна, Мурат. А найбільш поширеними іменами малюків були наступні: Анна, Микола, Анастасія, Марія, Андрій, Назар, Дмитро.

–          У грудні 2010 року спортивний клуб “Патріот” зі Стебника завітав на Відкриту першість Самбірського району із дзюдо, яка проходила у селищі Новий Калинів. На наших спортсменів чекали суперники з різних куточків Львівської області. Склад нашої команди був такий: брати Олег та Ростислав Дронь, Березяк Марко, Антонів Сергій, Білоголовка Владислав, Дречевич Дмитро, Качурин Станіслав. Наймолодший представник міста калійників – Білоголовка Владислав видався найспритнішим. Владік входить до числа тих, хто розуміє, що до тренувань слід ставитися серйозно, виконує усі вказівки та намагається втілювати їх на татамі. Результат не змусив довго чекати: перше місце на Відкритій першості Самбірщини. Ще декілька перспективних дзюдоїстів посіли треті призові місця – Дронь Ростислав, Антонів Сергій та Качурин Станіслав.

Газета «Воля громади»

(Переглядів 21 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви