Ще одне проведення конкурсу ?!

28.04.2011 | Filed under: Анонс

МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ !

21 квітня Розпорядженням міського голови, у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування» та рішення Трускавецької міської ради «Про забезпечення виконання чинного законодавства щодо господарської діяльності у курортному парку», створено робочу групу з розробки Положення «Про проведення конкурсу щодо надання підприємцям в оренду тимчасових споруд для здійснення підприємницькоої діяльності на бульварі Ю. Дрогобича, майдані Незалежності». До складу робочої групи увійшли: заступник міського голови, голова робочої групи В. Бодак, заступник міського голови Ю. Яворський, начальник Управління архітектури і містобудування О. Грищенко, директор КП «Парк курортний» І. Вачко, Завідувач відділу реєстрації, інфраструктури та контролю за статутною діяльністю підприємств Л. Гавриляк, Завідувач юридичним відділом О. Хемич, Голова місцевої галузевої ради підприємців у сфері торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства С. Довгалюк, Голова правління Асоціації роботодавців і підприємців м. Трускавця С. Кнюх, Заступник голови асоціації роботодавців і підприємців м. Трускавця С. Мицик. Зазначена робоча група розпочала свою роботу. Щоб забезпечити прозорість, відкритість, інформативність процесу розробки Положень і створення конкурсної комісії, а також залучити якомога більше конструктивних думок та ініціатив, Виконавчий комітет Трускавецької міської ради запрошує до співпраці в рамках діалогу та обміну досвідом усі підприємницькі структури, окремих підприємців різних галузей підприємництва, депутатів, членів виконкому та усіх небайдужих щодо вирішення цього питання. Готові вислухати кожну конкретну, обгрунтовану пропозицію і винести її на обговорення.

Телефонуйте: 5 – 13 – 61.

Пропозиції приймаються до 10 травня 2011 року.

Дані взято з офіційного сайту турскавецької міської ради: http://www.truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=2417

P.S. Обговорюємо, коментуємо – пробуємо дозвонитись по вказаному телефону..

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)
Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви