Померла письменниця Ева Гата

14.11.2018 | Filed under: Новини

В ніч на сьогодні, 14 листопада, померла українська письменниця Ева Гата (Коссак Ольга Святославівна). Вона – автор багатьох творів філософсько-містичного спрямування, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики Львівського університету.

З-під пера Еви Гати вийшли такі книги: «Коріння світла», «Сім таємниць королівства Красолі», «Казки чарівного королівства Красолі», «Стати Сонцем», «Очищення, або роблю, що хочу», «З варяг у греки, або історія накреслена рунами», «Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом», «Сюрпризи долі, або змагання між Аполлоном і Паном», «Три чесноти, або казка про оріхалк», «Бланік відчиняє двері», «Народжена у джерелі, або шлях від Царства до Корони», «Ave Eva», «Музичні фрески».

Кілька разів Ева Гата презентувала свої книги у Трускавці, спілкувалася з трускавчанами на різні теми: про книги, Грецію, містику, людяність. Ось посилання на репортажі про зустрічі з Евою Гатою в нашому місті-курорті у 2014 та 2016 р.: http://protruskavets.org.ua/eva-hata-inshoho-sponsora-krim-chytacha-ne-mayu/ та http://protruskavets.org.ua/eva-hata-te-scho-nam-ne-jde-nam-i-ne-potribno/.

Вічная їй пам`ять…

(Переглядів 171 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви