Йому було лише 19…

25.02.2020 | Filed under: Новини

В лютому 2014 року, коли куля снайпера влучила у скроню Романа Гурика з Івано-Франківська, йому було лише 19. Студент поїхав на Майдан захищати ідеали Революції Гідності і живим додому не повернувся. Роман Гурик – один з наймолодших Героїв Небесної Сотні…

Вечір пам`яті Героя-майданівця Романа Гурика пройшов сьогодні, 23 лютого, в музеї історії Трускавця. Після перегляду двадцятихвилинної документальної кінострічки про життя та загибель Романа Гурика присутні мали можливість поспілкуватися з його батьками Ігорем та Іриною. Щира розповідь найрідніших, котрі втратили сина, про містичні історії та нереалізовані плани сина, його комунікативність та власну віру в те, що злочинці, які стріляли в людей у лютому 2014-го, будуть обов’язком покарані, нехай навіть і на Божому Суді, – ця зустріч стала важливим уроком для всіх присутніх. Захід модерувала начальниця відділу культури Трускавецької міської ради Тетяна Татомир.

Закінченням вечора пам`яті Романа Гурика та всіх Героїв Небесної Сотні стали покладання квітів до Стели Пам`яті та спільна молитва, яку попровадив о. Володимир Бондарчук. Вінок на могилу Романа Гурика від Трускавця як знак вшанування пам`яті Героя Небесної Сотні передав батькам Романа міський голова Андрій Кульчинський.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви