Позитивний досвід дільничного працівника міліції

04.09.2014 | Filed under: Акценти, Новини

Завдяки професійному досвіду дільничних інспекторів міліції Трускавецького МВ ГУМВСУ було сформовано ряд рекомендацій та застережень по недопущенню квартирних крадіжок. Позитивна практика в відвідування помешкань, що відносяться до обслуговування «шерифів» в рамках операції «ВІЗИТ» посприяла активізації населення в напрямі забезпечення себе та своєї оселі від злочинних посягань. Кожен працівник сектору ДІМ, при відвідуванні громадян, залишає буклет з такими рекомендаціями: 1)остерігайтеся так званих «соцпрацівників»(псевдо слюсарів, сантехніків, водопровідників, тощо…), адже вивідування первинної важливої інформації відбувається шляхом огляду вашого помешкання та безпосереднього спілкування з вами під час якого відбувається ознайомлення з вашим побутом(розміщення кімнат, предмети розкоші, цінності, гроші та можливі місця їх зберігання);2) у разі візиту до вас вищевказаних осіб, вимагайте пред’явити службове посвідчення для підтвердження факту приналежності до соціальних служб, а також дізнайтеся та перевірте підстави для візиту( залучіть для цього сусідів, або зателефонуйте до територіального управління праці та соціального захисту); 3) не залишайте ключі від квартири в «обумовленому місці» ( під килимком, на дверній коробці тощо), не передавайте їх стороннім особам; 4) пам’ятайте, що найчастіше злочинці перевіряють наявність грошей у шафах під постільною білизною, сервантах, книгах, в одязі, вазах та у побутових приладах на кухні; 5) з метою збереження особистого майна та оперативного виявлення зловмисників найкраще звернутися до охоронних або приватних структур для встановлення відео спостереження та (або) сигналізації; 6) уникайте надмірної довірливості з незнайомими людьми, у жодному випадку не повідомляйте їм, що живете самотньо, якщо так воно і є. Така діяльність цілком виправдовує себе, оскільки велика кількість мешканців нашого міста, зокрема із спальних районів забезпечили свої домівки відео спостереженням. Пам’ятайте, дільничний інспектор міліції, це представник ОВС, який співпрацює безпосередньо з населенням, це людина, яка в першу чергу вислухає ваші проблеми та всіма наявними силами й засобами постарається вирішити її. Довіряйте йому.

Інспектор по РН і ГФ, лейтенант міліції Андрій Пахович

(Переглядів 51 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви