Позитивний досвід дільничного працівника міліції

04.09.2014 | Filed under: Акценти, Новини

Завдяки професійному досвіду дільничних інспекторів міліції Трускавецького МВ ГУМВСУ було сформовано ряд рекомендацій та застережень по недопущенню квартирних крадіжок. Позитивна практика в відвідування помешкань, що відносяться до обслуговування «шерифів» в рамках операції «ВІЗИТ» посприяла активізації населення в напрямі забезпечення себе та своєї оселі від злочинних посягань. Кожен працівник сектору ДІМ, при відвідуванні громадян, залишає буклет з такими рекомендаціями: 1)остерігайтеся так званих «соцпрацівників»(псевдо слюсарів, сантехніків, водопровідників, тощо…), адже вивідування первинної важливої інформації відбувається шляхом огляду вашого помешкання та безпосереднього спілкування з вами під час якого відбувається ознайомлення з вашим побутом(розміщення кімнат, предмети розкоші, цінності, гроші та можливі місця їх зберігання);2) у разі візиту до вас вищевказаних осіб, вимагайте пред’явити службове посвідчення для підтвердження факту приналежності до соціальних служб, а також дізнайтеся та перевірте підстави для візиту( залучіть для цього сусідів, або зателефонуйте до територіального управління праці та соціального захисту); 3) не залишайте ключі від квартири в «обумовленому місці» ( під килимком, на дверній коробці тощо), не передавайте їх стороннім особам; 4) пам’ятайте, що найчастіше злочинці перевіряють наявність грошей у шафах під постільною білизною, сервантах, книгах, в одязі, вазах та у побутових приладах на кухні; 5) з метою збереження особистого майна та оперативного виявлення зловмисників найкраще звернутися до охоронних або приватних структур для встановлення відео спостереження та (або) сигналізації; 6) уникайте надмірної довірливості з незнайомими людьми, у жодному випадку не повідомляйте їм, що живете самотньо, якщо так воно і є. Така діяльність цілком виправдовує себе, оскільки велика кількість мешканців нашого міста, зокрема із спальних районів забезпечили свої домівки відео спостереженням. Пам’ятайте, дільничний інспектор міліції, це представник ОВС, який співпрацює безпосередньо з населенням, це людина, яка в першу чергу вислухає ваші проблеми та всіма наявними силами й засобами постарається вирішити її. Довіряйте йому.

Інспектор по РН і ГФ, лейтенант міліції Андрій Пахович

(Переглядів 51 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви