Право за пільговиками

30.10.2013 | Filed under: Публікації

Новий міський комунальний автобус, що запустили в рейс десь з 16 жовтня, аж ніяк не поліпшив ситуації з перевезенням пільгових пасажирів, а навпаки – ускладнив.

Уже на другий день приватні перевізники 1-го, 2-го і 3-го маршрутів почали відмовляти у безоплатному перевезенні людям пільгових категорій. Довелося це побачити на власні очі. Так, 21 жовтня водій автобуса, що йде по першому маршруту о 10.15 на зупинці біля продуктового ринку, що на вул. Стебницькій, відмовився брати пільговиків, які не платили за проїзд. Мені особисто заявив: «Від тепер з 10 до 16 години пільговиків в необмеженій кількості не перевозимо». Цікавлюся: «Чому?». «Бо ви маєте свій автобус, який бере всіх пенсіонерів без обмежень», – сказав і поїхав. Я не встиг навіть спитати, чи має він на це якийсь документ з міської ради чи від свого власника підприємства.

Другий подібний випадок стався на маршруті №3 22 жовтня. Водій автобуса № ВС 54 16 ЕС десь біля 12 години беручи пасажирів біля того ж продуктового ринку, заявив: «У мене уже є три пільговики. Хто їде, платіть». І старші люди платили. Хто не хотів платити, виходили з маршрутки. Цікавлюся у водія, чи має він на це право, Чи має документ виконкому про скасування попередніх рішень, що дозволяли пільговикам на безплатне перевезення в необмеженій кількості. На це питання водій відповіді не дав.

З цим же питанням ми звертаємося до заступника міського голови Петра Нестерівського.

– Чи правильно поступають перевізники першого, другого і третього маршрутів, вимагаючи плату за проїзд? Чи виконком відмінив свої попередні рішення від 21 липня 2011 року за №209 та рішення від 29 листопада 2011 року за № 351 про протест прокурора міста щодо перевезення пільговиків?

– З появою нового комунального автобуса ситуація з перевезенням пільгових пасажирів справді не поліпшилася, а стала складнішою. І сталося це з ініціативи приватних перевізників, які повинні знати і пам’ятати, що рішення виконкому, які Ви назвали, ніхто не відміняв, і Закон України про пільгові перевезення теж залишається в силі. З цього приводу я провів нараду з керівниками підприємств, які займаються перевезенням пасажирів, Я зустрівся на підприємстві з водіями. І попередив їх, що за порушення названих рішень вони будуть притягатися до відповідальності, зніматися з роботи. Виступив і по міському радіо і сказав, щоб усі знали, що ніякі зміни у рішення про перевезення пільгових пасажирів міська рада не приймала. І попросив людей, щоб вони у разі виявлення таких порушень, доповідали в міську раду, вказуючи дату, коли це сталося, і номер маршрутки. Отже, ніяких обмежень щодо часу і кількості пільговиків немає як на комунальному автобусі, так і на приватних маршрутках. А людина вправі вибирати собі той транспорт, де їй краще.

Отже, шановні пенсіонери, пільговики всіх категорій, ви маєте право безкоштовно у будь-який час і без обмежень користуватися міськими маршрутними автівками. Кому це не подобається, то нехай розраховується. Коли ж вам пред’являють претензії чи якісь вимоги, не полінуйтеся записати номер автобуса і час, та подати цю інформацію в міську раду чи прокуратуру. Ну а водії теж мають право добиватися усіма законними засобами компенсації, підвищення зарплати, протестувати, але не грубити людям поважного віку.

Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 276 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви