Представники Трускавця отримали відзнаки голови Львівської обласної ради

01.10.2019 | Filed under: Публікації

В кінці вересня в Дзеркальній залі Львівського оперного театру відбулось відзначення Міжнародного дня туризму. На урочистостях були присутні представники туристичної галузі Львівщини, директори і власники готельних комплексів, представники курортних і відпочинкових міст, селищ та громадських організацій. У заході також взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський і голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Це показує якою важливою є туристична галузь для обласної влади.

В рамках урочистостей поважні гості вручили відзнаки колективам і людям, котрі найбільше відзначились своєю діяльністю в цій сфері. Дві з таких відзнак отримали представники Трускавця, а саме: Грамоту і Подяку від голови Львівської обласної ради за самовіддану працю і вагомий внесок у розвиток туризму і туристичної галузі Львівщини отримали голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько та колектив готелю «Трускавець 365» і його очільник Сергій Чурбанов.

– Ця відзнака є заслугою насамперед великої когорти людей, котрі долучились до реалізації багатьох проектів Центру, – розповідає Іван Цегенько. – Адже за три роки ми спільно змогли втілити в життя багато задуманого, багато заходів, котрі розвивають туристичну галузь насамперед Трускавця, Львівщини та України, а також Карпатського регіону Європи. І я щиро вдячний Управлінню розвитку курортів і туризму ЛОДА та голові Львівської обласної ради за таку вагому відзнаку! Також хочу привітати Сергія Чурбанова і колектив готелю «Трускавець 365», який є партнером МЦ «Європейська інтеграція України». Цей готель і його керівник однозначно заслуговують найвищих похвал і відзнак за те, що вони роблять для популяризації і розвитку туризму в Трускавці!

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви