Представники Трускавця отримали відзнаки голови Львівської обласної ради

01.10.2019 | Filed under: Публікації

В кінці вересня в Дзеркальній залі Львівського оперного театру відбулось відзначення Міжнародного дня туризму. На урочистостях були присутні представники туристичної галузі Львівщини, директори і власники готельних комплексів, представники курортних і відпочинкових міст, селищ та громадських організацій. У заході також взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський і голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Це показує якою важливою є туристична галузь для обласної влади.

В рамках урочистостей поважні гості вручили відзнаки колективам і людям, котрі найбільше відзначились своєю діяльністю в цій сфері. Дві з таких відзнак отримали представники Трускавця, а саме: Грамоту і Подяку від голови Львівської обласної ради за самовіддану працю і вагомий внесок у розвиток туризму і туристичної галузі Львівщини отримали голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько та колектив готелю «Трускавець 365» і його очільник Сергій Чурбанов.

– Ця відзнака є заслугою насамперед великої когорти людей, котрі долучились до реалізації багатьох проектів Центру, – розповідає Іван Цегенько. – Адже за три роки ми спільно змогли втілити в життя багато задуманого, багато заходів, котрі розвивають туристичну галузь насамперед Трускавця, Львівщини та України, а також Карпатського регіону Європи. І я щиро вдячний Управлінню розвитку курортів і туризму ЛОДА та голові Львівської обласної ради за таку вагому відзнаку! Також хочу привітати Сергія Чурбанова і колектив готелю «Трускавець 365», який є партнером МЦ «Європейська інтеграція України». Цей готель і його керівник однозначно заслуговують найвищих похвал і відзнак за те, що вони роблять для популяризації і розвитку туризму в Трускавці!

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви