Премія імені отця Олекси Пристая

09.10.2012 | Filed under: Публікації

Інтернет-видання “Трускавецький вісник” повідомило в жовтні 2011 року про заснування премії імені отця Олекси Пристая та подало на розгляд громади Положення про премію. Нагадуємо умови присудження Премії імені отця Олекси Пристая та публікуємо рішення про присудження цієї нагороди в 2012 році.

Положення про премію імені отця Олекси Пристая

1. Премія імені отця Олекси Пристая (далі – Премія) присуджується щорічно в першу неділю жовтня.

2. Засновником Премії є Інтернет-видання “Трускавецький вісник”, редакція якого визначає дванадцятьох переможців у шести номінаціях. Ініціатива заснування Премії належить головному редактору “Трускавецького вісника” Володимиру Ключаку.

3. Номінації, в яких присуджується Премія – “Політика”, “Культура”, “Духовність”, “Благодійність”, “Журналістика” та “Громадська діяльність”; по кожній номінації щороку нагороджуються дві особи.

4. Премія не має грошового еквіваленту і є почесною відзнакою заслужених для громади осіб.

5. Премія не надається посмертно.

6. Премія не може присуджуватися двічі одній і тій же особі протягом різних років чи по різних номінаціях.

7. Підставою присудження Премії є не лише діяльність в період поточного року, а й у попередні періоди.

8. Лауреатами Премії можуть бути особи не молодше 21 року, чия діяльність носить конструктивний та корисний для громади характер, а саме:

а) в номінації “Політика”: боротьба за справедливість, протидія корупції в органах влади, використання свого посадового становища не лише в особистих цілях, а і з метою контролю влади та гуртування трускавецької громади – за прикладом отця Олекси Пристая;

б) в номінації “Культура”: діяльність на розвиток культури мешканців міста Трускавця та його гостей, естетичне виховання молодого покоління, позиціонування культури як об’єднуючого фактору для трускавецької громади – за прикладом отця Олекси Пристая;

в) в номінації “Духовність”: відзнака для духовних та світських осіб, які є моральними авторитетами для громади, духовними провідниками, котрі власним прикладом навчають бути справжнім християнином, патріотом та Людиною – за прикладом отця Олекси Пристая;

г) в номінації “Благодійність”: нагороджуються особи, котрі спричинилися до підтримки книговидання, допомоги малозахищеним верствам населення, внесли вагомий вклад у творення обличчя Трускавця, відомі своє доброчинною діяльністю – за прикладом отця Олекси Пристая;

ґ) в номінації “Журналістика”: всебічне, оперативне та об’єктивне висвітлення життя міста, доведення до громади правди про події, факти, імена, явища, процеси, аналітична та синтетична робота, діяльність на творення позитивного образу Трускавця, сміливість піднімати і гострі та “незручні” питання – за прикладом отця Олекси Пристая;

д) в номінації “Громадська діяльність”: за небайдужість до процесів, які відбуваються у місті, за стійку громадянську позицію, порушення перед владою важливих для міста проблем, творення ініціативних груп мешканців, гуртування громади – за прикладом отця Олекси Пристая.

9. Рішення про присвоєння Премії публікується щороку в першій половини жовтня та містить мотивуючу та резолютивну частину.

10. Засновник Премії залишає за собою право змінювати дане Положення у випадку виявлення такої потреби (наприклад, збільшення кількості номінацій, зміна Засновника шляхом долучення додаткових суб’єктів при присудженні премії, можливість запровадження символічних грошових нагород, грамот чи дипломів, інше).

2 жовтня 2011 р.

Рішення про присудження Премії імені отця Олекси Пристая

7 жовтня 2012 року

Редакція Інтернет-видання “Трускавецький вісник” оголошує лауреатами Премії імені отця Олекси Пристая в 2012 році наступних осіб:

1. За боротьбу за справедливість, за протидію корупції в органах влади, використання свого становища не в особистих цілях, а з метою контролю влади та гуртування трускавецької громади – за прикладом отця Олекси Пристая, нагороджуються Ігор Пілько та Євген Юник (номінація “Політика”).

Ігор Пілько, депутат Трускавецької міської ради І, V та VІ демократичного скликання, лідер опозиційної фракції «Наша Україна» в Трускавецькій міській раді в 2006 – 2010 роках, неодноразово піднімав важливі для міста питання недопущення відкатів та незаконного використання коштів, лобіював питання розвитку культури у місті Трускавці, відстоював інтереси виборців свого округу відносно порушень при будівництві комплексу «Лісова пісня», автор та ведучий політичного ток-шоу на телеканалі «Алсет» «Час місцевий з Ігорем Пільком».

Євген Юник, депутат Трускавецької міської ради кількох демократичних скликань, засновник та керівник благодійного фонду «Трускавчани», керівник ТМО Європейської партії України, постійно піднімає важливі для простих мешканців міста питання, закликає до творення позитивного іміджу Трускавця та розвитку курорту зі світовим іменем, автор ряду статей про головний продукт, який виробляє Трускавець – здоров’я.

2. За діяльність на розвиток культури мешканців міста Трускавця та його гостей, естетичне виховання молодого покоління, позиціонування культури як об’єднуючого фактору для трускавецької громади – за прикладом отця Олекси Пристая, нагороджуються Михайло Білас та Юрій Копчак (номінація “Культура”).

Михайло Білас, Народний художник України, чиє ім’я присвоєно першому та єдиному в Україні прижиттєвому музеї, автор винятково цінних робіт ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, популяризатор Трускавця, популяризатор народної культури та мистецтва нашого краю.

Юрій Копчак, засновник славетної творчої династії Копчаків, Вчитель та Художник, до чиєї думки прислухаються митці із Трускавця, Львівщини, України та іноземних держав, людина із заслуженим авторитетом.

3. Відзнака для духовних та світських осіб, які є моральними авторитетами для громади, духовними провідниками, котрі власним прикладом навчають бути справжнім християнином, патріотом та Людиною – за прикладом отця Олекси Пристая, нагороджуються Володимир Бондарчук та Ярослав Шафран (номінація “Духовність”).

Отець Володимир Бондарчук, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в м. Трускавці, відомий своїми патріотичними поглядами, виховник трускавецької молоді, опікун «Пласту» та товариства «Українська молодь – Христові», євангелізатор не тільки в своїй парафії, але і у Всесвітній мережі Інтернет.

Отець Ярослав Шафран, настоятель парафії пророка Іллі УГКЦ в м. Трускавці, невтомний проповідник Слова Божого, великий моральний авторитет, відомий своєю відстороненістю від політичних ігор, патріот, координатор ряду мирянських спільнот, які діють у Трускавці.

4. За допомогу малозахищеним верствам населення, за вагомий вклад у творення обличчя Трускавця, підтримку церков та громадських організацій, відомі своє доброчинною діяльністю – за прикладом отця Олекси Пристая, нагороджуються Володимир Козявкін та Олександр Чебаненко (номінація “Благодійність”).

Володимир Козявкін, професор, Герой України, знаний меценат, очолює Міжнародну клініку відновного лікування «Еліт», повернув здоров’я багатьом дітям, хворим на ДЦП. Автор унікальний наукових розробок в галузі медицини, переважно допомагає різноманітним організаціям, не афішуючи своєї доброчинності.

Олександр Чебаненко, генеральний директор СГК «Дніпро-Бескид», Заслужений лікар України, кавалер ряду орденів та лауреат багатьох державних та церковних нагород, Почесний громадянин міста Трускавець, спричинився до відновлення церкви Покрови Богородиці в Трускавці, встановив дзвін святого Олександра на дзвіниці біля церкви святого Миколая, котру теж побудовано його коштом, здійснив багато благодійних акцій для підтримки потребуючим, зокрема і постраждалим від повені, знаний доброчинець та меценат.

5. За всебічне, оперативне та об’єктивне висвітлення життя міста, доведення до громади правди про події, факти, імена, явища, процеси, аналітичну та синтетичну роботу, діяльність на творення позитивного образу Трускавця, сміливість піднімати і гострі та “незручні” питання – за прикладом отця Олекси Пристая, нагороджуються Світлана Швадчак та Анатолій Власюк (номінація “Журналістика”).

Світлана Швадчак, ветеран трускавецької журналістики, довголітній працівник трускавецького міського радіомовлення, у витоках якого і стояла, автор багатьох публікацій у газеті «Трускавецкая злравница» («Франкова криниця»), автор радіоінтерв’ю з багатьма цікавими людьми, котрі відвідували Трускавець, високопрофесійний та досвідчений журналіст.

Анатолій Власюк, засновник та незмінний редактор часопису «Тустань», співпрацює з багатьма дрогобицькими міськими та регіональними виданнями, неодноразово публікував гострі матеріали на трускавецьку тематику, поет та письменник, знаменитий політичний оглядач, чиє гостре перо змушує шаленіти політичних пройдисвітів, ведучий політичного проекту «Дискусійний клуб Дрогобича», талановитий та досвідчений журналіст.

6. За небайдужість до процесів, які відбуваються у місті, за стійку громадянську позицію, порушення перед владою важливих для міста проблем, творення ініціативних груп мешканців, гуртування громади – за прикладом отця Олекси Пристая, нагороджуються Євген Бродзінський та Руслан Солонець (номінація “Громадська діяльність”).

Євген Бродзінський, координатор Громадянської мережі «Опора» в м. Трускавець, активний учасник Помаранчевої революції, співтворець газети «Територія слова», організатор протестних акцій громадян проти незаконного підвищення тарифів за часів мерів Лева Грицака та Руслана Козира, активно висловлює позицію щодо знакових подій у місті, співтворець громадянського суспільства у Трускавці.

Руслан Солонець, засновник та редактор «Трускавецької ґазети», відомий своїми радикальними виступами словом та ділом на захист трускавецької громади, організатор захисту інтересів мешканців ряду будинків з вулиці Сагайдачного, організатор зустрічей трускавчан із відомими радикальними політиками з УНА-УНСО, відомий своїми викривальними статтями про нечесних політиків місцевого рівня, борець з корупцією у всіх її проявах.

Повний перелік осіб, відзначений Премією отця Олекси Пристая в 2012 році (в алфавітному порядку):

Білас Михайло («Культура»),

о. Бондарчук Володимир («Духовність»),

Бродзінський Євген («Громадська діяльність»),

Власюк Анатолій («Журналістика»),

Козявкін Володимир («Благодійність»),

Копчак Юрій («Культура»),

Пілько Ігор («Політика»),

Солонець Руслан («Громадська діяльність»),

Чебаненко Олександр («Благодійність»),

о. Шафран Ярослав («Духовність»),

Швадчак Світлана («Журналістика»).

Вітаємо лауреатів Премії імені отця Олекси Пристая та бажаємо їм надалі трудитися на благо Трускавця.

Головний редактор Інтернет-видання “Трускавецький вісник” Володимир Ключак

P.S. Нагадуємо, що в 2011 році лауреатами Премії імені отця Олекси Пристая стали: Балицький Олексій (“Політика”), Бучацький Мирон (“Громадська діяльність”), о. Бучинський Михайло (“Духовність”), Говіщак Андрій (“Журналістика”), Грабовський Святослав (“Громадська діяльність”), Грицак Лев (“Благодійність”), Іванишин Петро (“Політика”), о. Івасівка Петро (“Духовність”), Ківацька Катерина (“Культура”), Кіт Ярослав (“Журналістика”), Козир Руслан (“Благодійність”), Нич Ігор (“Культура”).

 

(Переглядів 222 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви