Про діяльність Дрогобицької міської влади у січні 2011 року

01.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

На належному рівні відбулися у місті Новорічно-Різдвяні свята. Владі вдалося вперше за останні 20 років об’єднати у спільній молитві духовенство і вірних усіх релігійних конфесій. За ініціативою міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського 13 січня на площі Ринок з нагоди Старого-Нового року відбувся подячний молебень за прожитий рік за участю священиків Української Греко-Католицької Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної  Церкви Московського Патріархату і Римо-Католицької Церкви. Духовні отці благословили людей на «мирне тихе життя і благі намірення». У своєму виступі міський голова Олексій Радзієвський наголосив: «Я абсолютно переконаний в тому, що ми ніколи не допустимо міжконфесійних конфліктів».

Минуло два з половиною місяці з часу початку роботи нової команди. За цей період відбулися  важливі події. Зокрема, 5 січня на 2-ій сесії міської ради  було затверджено бюджет 2011 року. Дохідна частина бюджету становить 257 млн. 392 тис. грн., видаткова – 257 млн. 242 тис. грн.

Для забезпечення функціонування бюджетної сфери Дрогобича, яка фінансується з місцевого бюджету, щомісяця необхідно 23-25 млн.грн. Цьогорічний бюджет напружений і виконати його буде дуже важко, тому кожен розпорядник коштів має у творчому контактів співпрацювати з податковою службою, допомагати виявляти резерви. Необхідна активна участь всіх виконавчих структур у  наповненні бюджету. Саме наповнення бюджету стане мірилом оцінки роботи кожного посадовця. Найбільші резерви криються у земельному податку. Буде взято на облік кожен клаптик землі. Зважаючи на це, доручено терміново провести інвентаризацію землі.

З Долотного заводу, який нині називається ТзОВ «Універсальна бурова техніка», розпочинається відродження наших бюджетоутворюючих промислових підприємств. З  ініціативи міського голови на підприємстві відбулася зустріч голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка з власником підприємства Андрієм Іщуком, на якій досягнуто порозуміння щодо найближчих перспектив відновлення виробництва. До аналогічної роботи  приступили на ПАТ «Завод автомобільних кранів», «Нафтопереробному комплексі «Галичина», ВАТ «Дрогобицький машинобудівний завод».

5 січня у Ратуші відбулася зустріч міського голови Олексія Радзієвського  з Міністром культури України Михайлом Кулиняком. Обговорено проблему фінансового забезпечення діяльності галузі культури Дрогобича і Стебника. Так історично склалося, що Дрогобич, переставши бути у 1959 році обласним центром, залишається регіональним культурним центром. Як відомо, держава фінансує культуру міста з розрахунку на 1 мешканця. Виділені Дрогобичу кошти на 2011 рік забезпечують потребу закладів культури на 50 відсотків. На культурі не варто економити, бо ця галузь є потужною підвалиною для інтелектуального зростання громади, тому було висловлено прохання до Міністра щодо сприяння у  фінансуванні цієї сфери.

Михайло Кулиняк пообіцяв уважно розглянути пропозиції щодо поліпшення фінансування галузі культури і мистецтва Дрогобича. На зустрічі також порушувалось питання фінансування добудови художньої школи. У рамках святкування 70-річчя музею «Дрогобиччина» буде розглянуте питання щодо його звіту у  виставкових залах Києва.

Влада прикладає всіх зусиль, щоб забезпечити всі найнеобхідніші потреби інвалідів. 11 січня людям з обмеженими можливостями було вручено 12 колісних крісел, придбаних за кошти державного бюджету на загальну суму 50 тис. грн. Це є початком цілеспрямованої роботи з поліпшення умов життя і побуту інвалідів, яку влада задекларувала у своїй передвиборчій програмі. Сьогодні в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради на обліку перебуває 167 осіб, які потребують 200 одиниць різних технічних засобів реабілітації.

Одним з основних напрямків нашої роботи є кадрова політика. Головні вимоги – це передусім професіоналізм і висока відповідальність за доручену справу. Влада рішуче позбавляється від тих, хто не хоче дивитися людям в очі, від тих, хто повертається до них спиною, не реагує як представник влади на ті чи інші звернення, прохання « Ми хочемо зробити все для того, щоби цей будинок, який називається Ратуша, де є найвища державна влада нашого міста, став будинком, з якого виходять добрі емоції, щоби кожен дрогобичанин був абсолютно переконаним в тому, що сюди можна прийти із проблемними питаннями і отримати ту чи іншу допомогу», – наголосив міський голова Олексій Радзієвський.

Розпочали наводити лад на наших комунальних підприємствах. Нещодавно на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради заслухано інформацію про роботу 14 комунальних підприємств за 2010 рік. За незадовільну організацію роботи звільнено з посад директора КП “Книгарня “Каменяр” Любов Смиш, директора КП “Магазин роздрібної та гуртової торгівлі” Ганну Корягіну, директора КП “Дрогобицький ринок” Станіслава Кузьменка, директора  КП “Дрогобицька лазня” Олега Бермеса, директора ДКП “Екран” Казимира Фридлевича, директора комунального підприємства “Туристичний комплекс “Дрогобич” Дем’яна Мусійчука. Оголошено догани керівникам КП “Хвиля”, КП “Школярик”, КПГХ “Їдальня гімназії”, директорові КП “Кредо”. Директором КП «Дрогобицька лазня» призначено Олега Вайчуса, в.о директора ринку – Віталія Мойсеєнка.

Євгеній Шильник призначений виконувачем обов’язків керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

Відбулася позачергова сесія міської ради, на якій прийнято звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України з проханням вжити заходів щодо недопущення скасування Указу Президента про присвоєння С. Бандері звання Героя України.

2 лютого відбудеться сесія міської ради, на якій буде прийнято план соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобича та Стебника на 2011 рік.

Найближчі перспективи

Міський голова Олексій Радзієвський нещодавно побував у Кабінеті Міністрів України, мав тривалу розмову з віце-прем’єр-міністром Віктором Тихоновим, під час якої було докладно розглянуто ситуацію у Дрогобичі. Усі програми, підготовлені відділом економіки щодо фінансування житлово-комунальної галузі, було прийнято до виконання. Для їх реалізації до Дрогобича буде скеровано приблизно 40 млн.грн.

Звичайно, це не вирішить усіх проблем Дрогобича, який настільки занедбаний, що і 100 млн.грн. буде замало для приведення його до належного стану.

На черзі – вирішення питань дорожнього господарства, адже в Дрогобичі 120 км доріг і жодна з них не відповідає сьогоднішнім вимогам.

У Дрогобичі цього року буде висаджено 100 тисяч декоративних дерев та кущів. Зараз архітектура готує рішення про розміщення насаджень, які мають охопити всі мікрорайони, вулиці міста.

На часі  створення нової комунальної структури – Інституту розвитку міста. У новій структурі на початку працюватиме 3 особи. Вони, зокрема, займатимуться питаннями транскордонної співпраці, що дасть змогу  залучати для розвитку міста кошти Європейського союзу.

Ведеться робота з впорядкування управління будівельною галуззю міста – координатором будівельного комплексу має стати відділ капітального будівництва.

У березні у місті планується проведення Всеукраїнського семінару з організації сімейної медицини за участю Міністра охорони здоров’я України, що дасть змогу привернути увагу високого державного керівництва цієї галузі до нашого міста.

Ми будемо впроваджувати у Дрогобичі сімейну медицину. Це єдиний шлях, який дасть змогу нам забезпечити надання якісних медичних послуг.

Відділ внутрішньої політики Дрогобицької міської ради

(Переглядів 28 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви