Про погіршення погодних умов

04.02.2020 | Filed under: Новини

Відповідно до інформації Львівського регіонального центру з гідрометеорології (Львівський РЦГМ), беручи до уваги інформацію Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в другій половині дня 4 лютого з продовженням на 5 та 6 лютого у Львівській області та місті Трускавець зокрема прогнозуються значне погіршення погодних умов, спричинене опадами снігу та мокрого снігу, хуртовинами, утворення снігового покриву висотою 5-10 см і більше, налипання мокрого снігу.

Пориви вітру місцями сягатимуть до 15-20 м/с.

Температура повітря вночі з 4 на 5 лютого становитиме 0 – 5° морозу, вдень близько нуля. З 5 на 6 лютого температура становитиме 4 – 9° морозу (в Карпатах 12 – 14° морозу), вдень 5° нижче нуля.

У ДСНС попереджають про ожеледицю на дорогах області, спостерігатиметься другий рівень небезпеки (помаранчевий).

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви